برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعات از معرفی یک نسخه‌ی رایگان از بازی Far Cry در کنفرانس یوبیسافت خبر می‌دهند

فارکرای و اساسینز کرید بعدی رایگان خواهند بود؟!

شایعات از معرفی یک نسخه‌ی رایگان از بازی Far Cry در کنفرانس یوبیسافت خبر می‌دهند ۰ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی فارکرای ۶

به تازگی یک کاربر تصویری را در ردیت منتشر کرده است که لوگوی بازی رایگان فارکرای را نشان می‌دهد. این عنوان به احتمال زیاد در مراسم Ubisoft Forward (مراسمی که در آن یوبیسافت از بازی‌های جدید خود رونمایی می‌کند) معرفی خواهد شد.

شاید یادتان باشد که یوبیسافت چند وقت پیش اعلام کرد که قصد دارد برنامه‌ی خود را از عرضه‌ی سالانه‌ی بازی‌های AAA تغییر دهد و به جای آن تمرکز بیش‌تری روی انتشار بازی‌های رایگان بگذارد؛ به این معنا که عناوین محبوب این شرکت همچون Assassin’s Creed، Far Cry، Ghost Recon و The Division مانند قبل در باره‌های زمانی یک الی دو ساله منتشر نمی‌شوند. این تغییر سنت و تمرکز روی انتشار عناوین رایگان و پشتیبانی از آن‌ها، به دنبال موفقیتی است که ناشرانی چون اکتیویژن و الکترونیک آرتز از انتشار بازی‌هایی همچون Call of Duty Warzone و Apex Legends به دست آوردند.

این شرکت فرانسوی تا به حال بازی The Division Heartland را معرفی و همچنین با انتشار دو تریلر از بازی فارکرای ۶ طرفداران را با دنیای این بازی بیش‌تر آشنا کرد. همین اواخر بود که شایعاتی در مورد در دست ساخت قرار داشتن نسخه‌ی رایگان اساسینز کرید به گوش می‌خورد. حال شایعات جدید از معرفی بازی رایگان جدید یوبیسافت که “Far Cry Frenzy” نام دارد، خبر می‌دهند.

لوگویی که در ادامه مشاهده می‌کنید ظاهرا پیش از افشای رسمی در رویداد Ubisoft Forward به بیرون درز کرده است. فردی که این لوگو را پست کرده، در عنوان این پست از سایر کاربران پرسیده است که آيا برای E3 هیجان‌زده هستند یا نه. مطمئنا این لوگو از سوی یک منبع رسمی نمی‌آید و اصل بودن آن مشخص نیست.

با توجه به برنامه‌های اخیر یوبیسافت، بازی‌های رایگان بیش‌تری از این ناشر معروف در راه هستند و احتمال اینکه این خبر واقعیت داشته باشد دور از انتظار نیست. به هر حال انتظارات طولانی نخواهد بود چرا که مراسم Ubisoft Forward دو روز دیگر در تاریخ ۲۲ خرداد برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید این مراسم را به طور زنده به همراه ترجمه‌ی فارسی در کانال توییچ سرگرمی مشاهده و اخبار آن را به طور کامل در سایت سرگرمی دنبال کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments