#مهسا_امینی

تصاویر تازه‌ی The Falcon and the Winter Soldier صحنه‌ی نبرد را نشان می‌دهند

تعداد تصاویر به رقم ۱۰ می‌رسد

تصاویر تازه‌ی The Falcon and the Winter Soldier

استودیوی مارول ساعاتی قبل تصاویر تازه‌ی The Falcon and the Winter Soldier را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

در حالی که تنها دو قسمت تا پایان WandaVision فاصله داریم، گروهی از علاقه‌مندان به آثار مارولی خودشان را برای تماشای The Falcon and the Winter Soldier آماده می‌کنند. سریال مشترک سم ویلسون و باکی بارنز قرار بود به عنوان اولین اثر ابرقهرمانی دیزنی پلاس منتشر شود اما شیوع ویروس کرونا باعث شد ساختش برای مدت نسبتا طولانی‌ای متوقف شود. در پی این اتفاق، مدیران استودیو مجبور شدند زمان پخش را عقب بیاندازند؛ زیرا دست‌اندرکاران نمی‌‎توانستند در زمان باقی مانده قسمت‌ها را برای پخش آماده کنند.

با نزدیک شدن به زمان انتشار اولین قسمت The Falcon and the Winter Soldier، فعالیت تیم بازاریابی آن افزایش یافته است. اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی اولین کلیپ از این اثر منتشر شد و مدتی بعد نخستین تریلر از راه رسید. دومین تریلر هم در جریان رویداد ورزشی سوپربول به نمایش درآمد و رکوردی غیرمنتظره را در زمینه‌ی بازدید به ثبت رساند. این ویدیوی تبلیغاتی موفق شد طی سال ۲۴ ساعت نخست انتشار ۱۲۵ میلیون بازید را به ثبت برساند. برای مقایسه، می‌توان به تریلرهای Black Widow و Star Wars: The Rise of Skywalker اشاره کرد که طی مدت زمان مشابه به ترتیب ۱۱۹ و ۱۱۱ میلیون بازدید داشته‌اند. در ضمن، دومین تریلر اطلاعات نسبتا مهمی را از داستان در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

مارول اخیرا تصاویر تازه‌ی The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرد. این عکس‌ها تعدادشان به رقم ۱۰ رسیده و شخصیت‌های مختلف داستان از جمله سم ویلسون با نقش‌آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie)، باکی بارنز با نقش‌آفرینی سباستین استن (Sebastian Stan) و شارون کارتر با نقش‌آفرینی امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) را نشان می‌دهند. در تصویر آخر هم می‌توان ادپرو اودیه (Adepero Oduye) را دید که نقش سارا ویلسون خواهر سم ویلسون را بر عهده دارد. او کنار کری اسکاگلند (Kari Skogland) ایستاده که تنها کارگردان پروژه به شمار می‌رود. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد بحث را مشاهده کنید:

هلموت زیمو، یکی از شخصیت‌هایی است که در The Falcon and the Winter Soldier بازمی‌گردد. او یکی از کلنل‌های ارتش سوکوویا بود که خانواده‌اش را در جریان نبرد انتقامجویان و اولتران از دست داد. این اتفاق باعث به وجود آمدن حس نفرت در وجود زیمو شد. از همین رو، تمام تلاشش را به کار گرفت تا در Captain America: Civil War میان ابرقهرمانان اختلاف ایجاد کرده و آن‌ها را به جان هم بیاندازد. او که نتوانسته بود هدف خود را به واقعیت تبدیل کند، بازگشته تا کار نیمه‌تمامش را تمام کند. زیمو یکی از شخصیت‌های اصلی و منفی سریال به شمار می‌رود. با این حال، هیچ کدام از تصاویر جدید او را نشان نمی‌دهند؛ موضوعی که مقداری تعجب‌برانگیز است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا