#مهسا_امینی

دومین تریلر The Falcon and the Winter Soldier روی شیمی میان شخصیت‌های اصلی تاکید دارد

این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان دارد

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شد و استودیوی مارول در جریان برگزاری رویداد سوپر بول دومین تریلر The Falcon and the Winter Soldier را به نمایش گذاشت.

استودیوی مارول در ابتدا قصد داشت The Falcon and the Winter Soldier را به عنوان اولین محصول مشترک خود و دیزنی پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد فاز تولید تمامی آثار سینمایی و سریالی برای مدت طولانی‌ای تعطیل شود. سازندگان می‌دانستند سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان برای پخش در تابستان سال گذشته‌ی میلادی آماده نمی‌شود. از همین رو، برنامه‌ریزی‌های مربوط به پخش فیلم‌ها و سریال را با هم تغییر دادند. در پی تغییرات، WandaVision اولین سریال ابرقهرمانی سرویس استریم دیزنی لقب گرفت. پخش فصل نخست این اثر از اواسط ژانویه آغاز شد و تاکنون پنج قسمت از آن در دسترس قرار گرفته است.

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شد و مارول در جریان رویداد سوپر بول دومین تریلر The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرد. این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و با نمایش شخصیت‌های اصلی در یک اتاق شروع می‌شود. ظاهرا فالکون و سرباز زمستان در جریان ماموریت اخیر خود نتوانسته‌اند آنطور که باید و شاید همکاری کرده و به خواسته‌ی خود برسند. بعد از این، نمایش‌های صحنه‌های اکشن و سرتاسر هیجان آغاز می‌شود. از دیگر نکات قابل‌توجه ویدیوی تبلیغاتی می‌توان به تجدید دیدار با بارون هلموت زیمو و شارون کارتر اشاره کرد که نقش‌هایشان را به ترتیب دانیل برول (Daniel Brühl) و امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) ایفا می‌کنند.

همان‌طور که گفته شد، دومین تریلر The Falcon and the Winter Soldier با نمایش سم ویلسون و باکی بارنز شروع می‌شود. آن‌ها در یک سمت میز و زنی میانسال در سمت دیگر نشسته است. زن میانسال درباره‌ی ماموریت اخیر می‌پرسد و اینکه چرا نتوانستند با یکدیگر همکاری کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، آن دو در پی اتفاقات Avengers: Endgame تصمیم گرفتند با یک سازمان جاسوسی همکاری کنند. هر چند، هیچ گونه لوگو یا متنی در محیط دیده نمی‌شود که به واسطه‌ی آن بتوان نام سازمان را حدس زد. با اتمام صحنه‌ی گفتگو، نمایی از یک شهر پیشرفته نشان داده می‌شود. اگر گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشد، نمای مزبور به مادریپور (شهری تخیلی در کمیک بوک‌های مارول) تعلق دارد.

طبق آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، مادریپور در جزیره‌ای ساخته شده که بین سوماترا و سنگاپور قرار دارد. این شهر به دو بخش با نام‌های های‌تاون و لوتاون تقسیم می‌شود که هر دو به شدت غرق در فساد و جنایت هستند. به بیان دقیق‌تر، مادریپور بهشتی برای گروه‌های جنایتکاری و تروریست‌ها است. دیگر نکته‌ی مهمی که در دومین تریلر The Falcon and the Winter Soldier وجود دارد، بارون زیمو است. این شخصیت نخستین بار در Captain America: Civil War معرفی شد و هدفش، نابودی ابرقهرمانان است. او که نتوانسته بود در سیزدهمین فیلم مارول به هدف خود دست یابد، ناامید نشده و همچنان برای رسیدن به خواسته‌اش تلاش می‌کند. در ضمن، ماسک معروف و بنفش رنگ این شخصیت در جریان تریلر به نمایش گذاشته شد.

بارون زیلمو، تنها فرد یا گروهی نیست که برای سم ویلسون و باکی بارنز دردسر ایجاد می‌کند. با توجه به تریلرهای منتشر شده از The Falcon and the Winter Soldier، یک گروه تروریستی در داستان وجود دارد که مارول اشاره‌ای به نامش نداشته اما طبق آیتم‌های تبلیغاتی، تحت عنوان فلگ-اسمشر شناخته می‌شود. این گروه مخالف ملی‌گرایی بوده و برای نابودی هر چیزی که به کاپیتان آمریکا ارتباط داشته باشد تلاش می‌کند. از دیگر نکات موجود در تریلر هم می‌توان به نمایش کاپیتان آمریکای جدید اشاره کرد.

در انتها، لازم به ذکر است پخش The Falcon and the Winter Soldier از تاریخ ۲۹ اسفند (مصادف با ۱۹ مارس) آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا