#مهسا_امینی

تصویر جدید فیلم Godzilla vs. Kong از راه رسید

عده‌ای از طرفداران احتمالا دلیل تقابل دو تایتان را کشف کرده‌اند

تصویر جدید فیلم Godzilla vs. Kong از راه رسید سورنا رضایی ۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
تصویر جدید فیلم Godzilla vs. Kong

یکی از کاربران فروم ردیت که تحت عنوان NeelZilla فعالیت می‌کند، تصویر جدید فیلم Godzilla vs. Kong را به اشتراک گذاشت.

شرکت لجندری پیکچرز برای ساخت Godzilla با یونیورسال پیکچرز وارد همکاری شد. این فیلم در مه سال ۲۰۱۴ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و توانست ضمن دریافت نقدهای عموما مثبت، ۵۲ میلیون دلار سود خالص را وارد جیب سازندگان خود کند تا دنیای سینمایی مانسترورس رسما شکل بگیرد. دومین فیلم این مجموعه تحت عنوان Kong: Skull Island در دست ساخت قرار گرفت. وظیفه‌ی اکران این اثر در ابتدا به یونیورسال سپرده شده بود اما نهایتا بر دوش استودیوی برادران وارنر قرار گرفت. از آن‌جایی که امتیاز استفاده از کینگ کونگ تنها در اختیار این ناشر آمریکایی قرار داشت، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تقابل گودزیلا و گوریل عظیم به وجود آمد؛ گمانه‌زنی‌هایی که صحیح بودند.

یکی از کاربران فروم ردیت که تحت عنوان NeelZilla فعالیت می‌کند، تصویر جدید فیلم Godzilla vs. Kong را منتشر کرد. این پوستر مانند تصویری که اواخر تیر ماه توسط منابع غیر رسمی لو رفته بود، تقابل گودزیلا و کینگ کونگ را نشان می‌دهد. با این تفاوت که دو تایتان نه روی عرشه‌ی کشتی، بلکه در میان آسمان خراش‌ها مشغول نبرد هستند. از همه مهمتر، تصویری که به تازگی منتشر شده از کیفیت بسیار بهتری نسبت به عکس قدیمی برخوردار است. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

داستان چهارمین فیلم دنیای سینمایی مانسترورس مدتی پس از Godzilla: King of the Monsters جریان دارد. مونارک می‌خواهد ریشه‌های تایتان‌ها را یافته و متوجه شود این موجودات غول‌پیکر چگونه به وجود آمده‌اند. اعضای این گروه همچنین به دنبال راهی می‌گردند تا یک همزیستی مسالمت‌آمیز میان انسان‌ها و تایتان‌ها برقرار کنند. در همین حین، دو اتفاق مهم دیگر در حال افتادن است: یک، گروهی از انسان‌ها که دیدگاه مثبتی نسبت به تایتان‌ها ندارند، به دنبال نابودی تمامی موجودات عظیم‌الجثه هستند؛ دو، کینگ کونگ و گودزیلا در آستانه‌ی نبرد با یکدیگر قرار دارند. در حال حاضر نمی‌دانیم تقابل این دو تایتان به چه دلیل رخ می‌دهد اما گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد.

مایکل دورتی (Mike Dougherty) که وظیفه‌ی کارگردانی Godzilla: King of the Monsters را بر عهده داشت، در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گودزیلا و کینگ کونگ را موجوداتی توصیف کرد که به شدت به فرمانروایی خود اهمیت می‌دهند. عده‌ای از طرفداران مانسترورس اعتقاد دارند همین ویژگی باعث تقابل دو تایتان می‌شود. به بیان دیگر، گودزیلا برای اینکه ثابت کند قوی‌ترین تایتان بوده و فرمانروای سیاره‌ی زمین است، به جزیره‌ی جمجمه می‌رود. کینگ کونگ هم که تحمل حضور یک بیگانه را در سرزمین تحت سلطه‌ی خود ندارد، مقابل تایتان افسانه‌ای قرار می‌گیرد. ادعای طرفداران در حال حاضر فقط یک گمانه‌زنی بوده و بهتر است تا انتشار خلاصه‌ی داستانی رسمی منتظر ماند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا