#مهسا_امینی

بالاخره می‌توانید بازی Elden Ring را متوقف کنید!

یک ماد برای Pause کردن این بازی منتشر شد!

بالاخره می‌توانید بازی Elden Ring را متوقف کنید! نریمان هروی ۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ اخبار بازی
Elden Ring

یکی از مشکلات بازیکنان در بازی Elden Ring عدم توانایی برای متوقف کردن بازی است. یک ماد عرضه شده تا بتوانید به راحتی بازی را Pause کنید.

آخرین ساخته‌ی آقای میازاکی، یعنی بازی Elden Ring مدت کوتاهیست که منتشر شده و حسابی توجه منتقدین و بازیکنان را به خود جلب کرده است. یکی از مواردی که تا حدودی دامن‌گیر بازیکنان شده، عدم وجود یک Pause Screen یا قابلیت متوقف کردن بازی است و نمی‌توانید این بازی را متوقف کنید. حالا خبری خوش برای کسانی که روی کامپیوتر‌های شخصی بازی می‌کنند منتشر شده و حالا شما می‌توانید Elden Ring را هر زمان که بخواهید Pause یا متوقف کنید.

البته بازیکنان در بازی Demon’s Souls به راه حلی برای این قضیه دست یافته بودند و با فعال کردن Photo Mode می‌توانستند بازی را متوقف کنند. حالا شما با دانلود ماد مخصوص از این لینک می‌توانید بازی را متوقف نمایید. تنها مشکل این ماد این است که شما حتما باید بازی Elden Ring را به شکل آفلاین اجرا کنید و دیگر نمی‌توانید از ویژگی‌های آنلاین این بازی مثل Summon کردن و یا خواندن مسیج‌ها بهره ببرید.

بازی Elden Ring در حال حاضر با نمره متای ۹۷ روی کنسول PS5 حسابی سر و صدا کرده تا در جمع بهترین بازی‌های تاریخ از لحاظ نمره‌ی متاکریتیک قرار گیرد. بازی Elden Ring به خوبی عناصر و ویژگی‌های جذاب و خوب بازی‌های قبلی FromSoftware را شامل شده تا یک تجربه‌ی فوق‌العاده و فراموش‌نشدنی را برای عاشقان بازی‌های سولزلایک رقم بزند.

بازی Elden Ring در تاریخ ۲۵ فوریه سال جاری میلادی، مصادف با ۶ اسفند برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پی‌سی منتشر شد.

نظر شما در مورد عدم وجود قابلیت متوقف کردن بازی در ساخته‌های FromSoftware چیست؟ فکر می‌کنید که باعث بیشتر غرق شدن بازیکنان در بازی می‌شود؟ یا این که اصلا از این موضوع استقبال نمی‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

 


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا