1%
  • 0/10

جزئیات جدیدی از ابرشرور سریال Secret Invasion مشخص شد

معرفی ابراسکرول‌ها به MCU

جزئیات جدیدی از ابرشرور سریال Secret Invasion مشخص شد ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ابرشرور سریال Secret Invasion

پیرو به تعویق افتادن تاریخ پخش سریال توسط دیزنی، همچنان به‌جز یک تیزر کوتاه اطلاعات زیادی از اقتباس سریالی تهاجم مخفی در دست نیست اما اخیرا جزئیات جدیدی از ابرشرور سریال Secret Invasion در فضای مجازی منتشر شده است.

تهاجم مخفی با جان بخشیدن به یکی از بزرگ‌ترین خطوط داستانی کمیکی، رسما اولین رویداد کراس اوری دنیای سینمایی مارول خواهد بود، اگرچه هنوز معلوم نیست عنوان رویداد کراس اوری واقعا چه معنایی دارد. طبق کمیک‌ها، ابرشرورانی که قرار است در این مجموعه شش قسمتی با نیک فیوری ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و تالوس بن مندلسون (Ben Mendelsohn) روبرو شوند، فرقه‌ای از اسکرول‌های نفوذی خواهند بود که طی چند سال گذشته به زمین حمله کرده‌اند. حالا این دو نفر باید با هم متحد شوند تا بفهمند کدام یک از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول اسکرول هستند. پس از اینکه محصولی در ماه سپتامبر سال گذشته شایعه‌ای مبنی بر حضور شخصیت گراویک (Gravik)، رهبر اسکرول‌ها به‌عنوان ابرشرور اصلی سریال در فضای مجازی پخش شد، به‌تازگی شایعه جدید دیگری روی ابرشرور نامشخص سریال متمرکز شده است.

آیا سریال تهاجم مخفی ابراسکرول‌ها را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کرد؟

وب‌سایت The Cosmic Circus طی گزارشی غیر رسمی، جزئیات جدیدی در مورد نقشه‌های شرورانه اسکرول‌ها را فاش کرده است. این شایعه تا حدی توضیح داد که چرا وقایع سریال در کشور روسیه اتفاق می‌افتد و چرا این کشور و همسایگانش به‌عنوان لوکیشن‌های کلیدی برای گروه نفوذی اسکرول‌ها به رهبری اسکرول کینگزلی بن‌ ادیر (Kingsley Ben-Adir) عمل خواهند کرد. یکی از این لوکیشن‌های کلیدی یک نیروگاه هسته‌ای مشابه نیروگاه چرنوبیل است که اسکرول‌ها در آن مشغول ساخت دستگاهی نامعلوم هستند. طبق تریلر اختصاصی پخش شده در همایش کمیک کان سن دیگو، این دستگاه برای فعال شدن به قدرت بسیار زیادی نیاز دارد و به احتمال زیاد قراره برای خلق کردن ابراسکرول‌ها (گونه خاصی از اسکرول‌ها که قادرند به قدرت‌های چندین شخصیت به‌صورت همزمان دسترسی داشته باشند) از آن استفاده شود.

متاسفانه پیرو تاخیرهای اخیر استودیو مارول این سریال از تاریخ پخش اولیه خود، یعنی بهار سال ۲۰۲۳ با تاخیر قابل توجهی روبرو شده و در حال حاضر تاریخ پخش مشخصی ندارد. هنگامی که داستان اسکرول محور تهاجم مخفی به دیزنی پلاس بیاید، می‌توانیم از نقشه واقعی اسکرول‌ها باخبر شویم اما تا آن موقع تنها می‌شود با رجوع به وقایع و رخدادهای رویداد کمیکی تهاجم مخفی، داستان سریال را حدس زد.

اقتباس سریالی Secret Invasion در تاریخی نامعلوم از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا ابراسکرول‌ها نقش مهمی در این سریال خواهند داشت؟ هدف اسکرول‌ها از حمله به زمین چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments