بالاخره اطلاعات جدیدی از حالت بتل رویال بازی زولا منتشر شد

توضیحات روابط عمومی سورنا گیمز را از اینجا بخوانید

حالت بتل رویال بازی زولا

امروز بالاخره اطلاعات جدیدی از حالت بتل رویال بازی زولا منتشر شد؛ اطلاعاتی که تایید می‌کند این مد همچنان مراحل توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد.

زمستان سال گذشته بود که شرکت سورنا گیمز طی کنفرانسی رسما انتشار مد بتل رویال بازی Zula را تایید کرد. اگر به خاطر داشته باشید، لتس پلی نسخه‌ی آزمایشی Zula Battle Royale در استودیوی سرگرمی ضبط و به انتشار رسید اما از آن زمان تا به امروز، هیچ خبر خاصی از این حالت منتشر نشده بود.

بعد پیگیری‌های فراوان طرفداران بازی زولا، بالاخره واحد روابط عمومی شرکت سورنا گیمز نسبت به روند توسعه و انتشار حالت بتل رویال بازی زولا، واکنش نشان داد.

ظاهرا دلایل زیادی در تاخیر انتشار این حالت تاثیرگذار بوده است که مهم‌ترین آن، شیوع ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا است. متاسفانه به دلیل خطرات ناشی از این بیماری و دورکاری بسیاری از متخصصین تیم تولید استودیوی سورنا گیمز، روند تولید حالت بتل رویال بازی زولا دیرتر از زمان مورد انتظار، مراحل خود را سپری می‌کند.

بیانیه‌ی منتشر شده توسط Sourena Games به شرح زیر است:

هر محتوا و ساختار جدیدی که برای اضافه شدن به بازی برنامه ریزی می‌شود، روند مشخصی را پشت سر می‌گذارد که طی آن مستندات فنی توسط تیم تولید آماده و پس از آن مراحل توسعه آغاز می‌شود.

پس از پایان یافتن مرحله توسعه اولیه، پروژه وارد فاز تست‌های آلفا و بتا می‌شود که در آن، بازی توسط کاربران حرفه‌ای مورد بررسی و تست قرار می‌گیرد و مشکلات، پیشنهادات و سایر موارد مورد توجه در این فاز به تیم توسعه منتقل می‌شود تا برای تجربه کاربری بهتر، برطرف شوند.

این روند تست می‌تواند، استودیو سازنده و شرکت ناشر را مجبور به تصمیماتی کند که طی آن روند کامل پروژه یا بخشی از آن تغییر کند.

تیم‌های طراحی گرافیک، برنامه نویس‌، کنترل کیفیت و سایر گروه‌های کاری درگیر این روند هستند تا در نهایت با رفع تمامی مشکلات کوچک و بزرگ، محصول نهایی با کیفیت به شما کاربران عزیز، عرضه شود.

ما در تیم نشر سورناگیمز با درک شور و اشتیاق شما برای تجربه هرچه سریع‌تر حالت بتل رویال زولا، تمام سعی خود را می‌کنیم که محصولی باکیفیت و با حداقل مشکلات ممکن به دست شما برسد و تمامی این فرآیند پیچیده و طولانی تنها برای اطمینان از این موضوع در حال انجام است.

با توجه به این توضیحات، می‌توان اطمینان حاصل کرد که حالت بتل رویال بازی Zula همچنان در مرحله‌ی تولید قرار دارد و شرکت سورنا گیمز همچنان به وعده‌ی خود مبنی بر انتشار این مد، پایبند است.

بازی زولا، اثری در سبک چند نفره و تیراندازی اول شخص است که توسط شرکت سورنا گیمز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به صورت رسمی در ایران منتشر شده است. این بازی رایگان (Free to Play) بوده و برای نصب و اجرای آن، نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از حالت بتل رویال بازی زولا مصاحبه‌ی سرگرمی با تیم تولید بازی زولا را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

36 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا