اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 3 منتشر شد

یک دمو هم برای این ریمیک در راه است

اطلاعات جدیدی Resident Evil 3

شرکت کپکام دیشب اطلاعات و جزئیات جدیدی از ریمیک بازی Resident Evil 3 منتشر کرد. کپکام همچنین از عرضه‌ی یک دمو برای این بازی خبر داد.

ریمیک قسمت سوم از سری محبوب Resident Evil ادامه‌‌دهنده‌ی راه ریمیک قسمت دوم خواهد بود که بهمن سال گذشته منتشر شد و مورد استقبال گسترده‌ی مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. داستان قسمت سوم پیش از قسمت دوم آغاز می‌شود و موازی با آن پیش می‌رود. «جیل ولنتاین» عضو گروه پلیس S.T.A.R.S از معدود کسانی‌ست که از فاجعه‌ی راکون سیتی جان سالم به در برده و می‌خواهد از شهر خارج شود، اما در این بین موجود ساخته‌ی دست آمبرلا یعنی «نمسیس» به دنبال شکار اوست.

حال کپکام جزئیات بیشتری از این ریمیک را در اختیار عموم قرار داده است تا متوجه شویم چه‌قدر به نسخه‌ی اوریجینال وفادار خواهد بود و در عین حال چه تفاوت‌هایی با ریمیک قسمت دوم دارد. یکی از مهم‌ترین المان‌های این بازی، حضور خود «نمسیس» خواهد بود که قرار است تهدیدی بسیار وحشتناک‌تر نسبت به Mr. X باشد. نمسیس سرعت و مانور بیشتری دارد، می‌تواند بپرد، شاخک‌های بلند دارد که با آن‌ها می‌تواند جیل را گیر بیندازد و همچنین قادر به استفاده از سلاح است که یکی از آن‌ها یعنی شعله‌پخش‌کن را در ویدیوها دیده‌ایم. او شکارچی باهوش‌تری‌ست و به این راحتی نمی‌توان از دستش فرار کرد.

برعکس قسمت دوم، اکثر بازی در محیط‌های بیرونی و خیابان‌های راکون‌سیتی جریان دارد. محیط‌ها نسبت به ریمیک قبلی بزرگ‌تر هستند، اما همچنان تا حدی آن حالت پیچیده‌ای که امضای نسخه‌های کلاسیک بود را  در خود دارد. ریمیک Resident Evil 3 نسبت به نسخه‌ی کلاسیک اکشن بیشتری دارد. به همین خاطر سازندگان یک مکانیک جاخالی دادن در بازی قرار داده‌اند که Perfect Dodge نام دارد و تنها هنگامی کار می‌کند که دقیقا پیش از حمله‌ی دشمنان دکمه‌ی مربوط را فشار دهید.

علاوه بر نشر این اطلاعات جدید، شرکت کپکام خبر عرضه‌ی یک دمو برای بازی Resident Evil 3 Remake را تایید کرد. این شرکت ژاپنی پیش از این برای قسمت هفتم و ریمیک قسمت دوم هم دموهایی منتشر کرده بود که مورد استقبال طرفداران قرار گرفته بودند. در حال حاضر جزئیاتی از دمو و همچنین تاریخ انتشار آن را مشخص نشده است، اما به‌زودی از آن‌ها مطلع خواهیم شد.

عنوان Resident Evil 3 در تاریخ پانزدهم فروردین ۱۳۹۹ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا