نبرد ناتاشا رومانوف و تسک‌مستر در دومین تریلر Black Widow

نگاهی ویژه به یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سال

شرکت مارول در جریان مسابقات College Football Playoff National Championship که شب گذشته برگزار شد، دومین تریلر Black Widow را به نمایش گذاشت.

در حالی که مدت زیادی از انتشار نخستین تریلر نمی‌گذرد، شرکت مارول دومین تریلر Black Widow را به اشتراک گذاشت. اگرچه اکثر صحنه‌های این تریلر ۹۰ ثانیه‌ای را در تریلر قبلی دیده بودیم اما تعدادی صحنه‌ی جدید هم در آن وجود دارد که تماشایشان خالی از لطف نخواهد بود. در ضمن، شخصیت تسک‌مستر که ظاهرا دشمن اصلی بلک ویدو در این فیلم خواهد بود، برای نخستین بار در این تریلر به نمایش گذاشته شده است. دومین تریلر دیشب و در جریان رقابت دو تیم کلمسون تایگرز و ال‌اس‌یو تایگرز از سری مسابقات College Football Playoff National Championship به نمایش درآمد. سپس، مارول آن را از طریق کانال خود در یوتیوب خود تحت عنوان Special Look منتشر کرد. 

ماجرای Black Widow بین فیلم‌های Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War روایت می‌شود. بلک ویدو قصد دارد تا یکبار برای همیشه با گذشته‌اش روبرو شود. در نتیجه، نه تنها با دوستان قدیمی او ملاقات می‌کنیم، بلکه اطلاعاتی هم از فراز و نشیب‌های زندگی او پیش از تبدیل شدن به یک اونجر به‌دست خواهیم آورد. سازندگان همچنین قول داده‌اند بیست و چهارمین فیلم دنیای سینمایی مارول تمرکز ویژه‌ای روی قوس شخصیتی ناتاشا رومانوف خواهد داشت. اسپویل: طبق توضیحات کوین فایگی (Kevin Feige)، پس از تماشای نخستین فیلم مستقل بلک ویدو خواهیم فهمید که چرا این شخصیت جان خود را فدا کرد تا هاکای سنگ روح را به‌دست آورد.

از بازیگران نخستین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول می‌توان به اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) در نقش بلک ویدو، فلورنس پیو (Florence Pugh) در نقش یلنا بلووا، ریچل وایس (Rachel Weisz) در نقش ملینا و دیوید هاربر (David Harbour) در نقش رد گاردین اشاره کرد. رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) هم قرار است بار دیگر به‌عنوان تونی استارک جلوی دوربین ظاهر شود. اینکه میزان نقش او در روند داستان چقدر خواهد بود در حال حاضر مشخص نیست. در ضمن، بازیگر نقش تسک‌مستر هنوز معرفی نشده است. کارگردانی فیلم Black Widow هم بر عهده‌ی کیت شورتلند (Cate Shortland) قرار دارد که از مهم‌ترین آثارش می‌توان به Somersault و Lore اشاره کرد. فیلمنامه‌ی این اثر را هم ند بنسون (Ned Benson) و جک شفر (Jac Schaeffer) آماده کرده‌اند.

فیلم سینمایی Black Widow از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ (مصادف با یک مه) در سینماهای سراسر ایالات متحده اکران خواهد شد. پس از آن، طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌توانند منتظر The Eternals باشند که برای اکران از تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با شش نوامبر) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا