تصاویر جدید فیلم Black Widow، بلووا را در کنار سلاح تک‌تیرانداز نمایش می‌دهد

ناتاشا، در انتظار مبارزه‌ای دیگر

تصاویر جدید فیلم Black Widow

شرکت مارول ساعاتی قبل تصاویر جدید فیلم Black Widow را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. تعداد این تصاویر دو عدد بوده و هر کدام، یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم را به تصویر می‌کشد.

مارول در ابتدا قصد داشت دنیای سینمایی خود را در ماه مه رسما وارد فاز چهارم کند اما شیوع ویروس کرونا و بسته شدن سینماها در کشورهای مختلف از جمله چین، آمریکا و ایتالیا این استودیو را به تغییر در برنامه‌های خود مجبور کرد. در نتیجه‌ی این تغییرات، فیلم سینمایی Black Widow که قرار بود طی یک ماه آینده روی پرده‌ی نقره‌ای برود، تا اواخر سال جاری میلادی تاخیر خورد. در بیانیه‌ی مشترک دیزنی و مارول هیچ اشاره‌ای به سریال‌های The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision نشد و مشخص نیست زمان پخش آن‌ها هم تغییر می‌کند یا خیر. به هر حال، اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی باعث شده تا سرعت پیشرفت پروژه‌های در حال ساخت کاهش یابد.

مارول ساعاتی قبل تصاویر جدید فیلم Black Widow را منتشر کرد که تعدادشان به دو عدد می‌رسد. نخستین تصویر، ناتاشا رومانوف با نقش‌آفرینی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) را نشان می‌دهد که پشت دیوار کاور گرفته و منتظر نزدیک شدن دشمنان خود است. دومین تصویر هم روی شخصیت یلنا بلووا با نقش‌آفرینی فلورنس پیو (Florence Pugh) تمرکز دارد. یلنا لباس مخصوص مبارزه را به تن کرده و روی سقف یک ساختمان ایستاده است. کنار او هم یک سلاح تک‌تیرانداز و یک دوربین مخصوص قرار دارد. در حال حاضر اطلاعاتی از رابطه‌ی میان ناتاشا و یلنا موجود نیست اما این دو در کمیک بوک‌ها رابطه‌ی پر فراز نشیبی داشته‌اند. یلنا در کمیک بوک‌ها ماموریت می‌یابد ناتاشا را بکشد اما در نهایت به یکی از دوستان او تبدیل می‌شود.

فلورنس پیو در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود با وب سایت Indie Wire به پیام‌های فیلم Black Widow پرداخت که مخصوص خانم‌های جوان در نظر گرفته شده است:

این فیلم درباره‌ی احساسات و دخترهای ضربه‌خورده‌ای است که سعی دارند بار دیگر دور هم جمع شده و اتفاقاتی که در گذشته رخ داده را جبران کنند. داستان روی برطرف کردن ضعف‌های موجود در شخصیت ما و چگونگی انجام آن تمرکز دارد. فکر می‌کنم خانم‌های جوان با تماشای فیلم می‌گویند: «خدای من، این شگفت‌انگیز است.»

به غیر از اسکارلت جوهانسون و فلورنس پیو، بازیگران مشهور دیگری هم در Black Widow به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند که دیوید هاربور (David Harbour) و ریچل وایس (Rachel Weisz) دو مورد از آن‌ها هستند. نام رابرت داونی جونیوز (Robert Downey Jr) هم در لیست بازیگران دیده می‌شود. او قرار است بار دیگر نقش تونی استارک/آیرون من را ایفا کند اما اینکه نقش او در جریان داستان چه مقدار خواهد بود، در حال حاضر مشخص نیست. در ضمن، تسک‌مستر کنترل اتاق سرخ را به‌دست گرفته و آنتاگونیست فیلم شناخته می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Black Widow از تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا