نتفلیکس حقوق فیلم لئونارد برنستاین با بازی بردلی کوپر را به دست آورد

مارتین اسکورسیزی، استیون اسپیلبرگ، تاد فیلیپس و بردلی کوپر تهیه‌کنندگان این فیلم خواهند بود

فیلم لئونارد برنستاین

شبکه‌ی نتفلیکس حقوق فیلم لئونارد برنستاین آهنگساز و نوازنده‌ی مشهور، به کارگردانی و بازی بردلی کوپر را به دست آورد.

Leonard Bernstein یکی از مشهورترین و موفق‌ترین آهنگسازان آمریکایی تاریخ به شمار می‌رود که علاوه بر ساخت موسیقی، در رهبری ارکستر، نویسندگی، آموزش موسیقی و نوازندگی پیانو مهارت داشت. برنستاین در سال ۱۹۹۰ میلادی و در سن ۷۲ سالگی از دنیا رفت. بردلی کوپر که در سال ۲۰۱۸ اولین تجربه‌ی کارگردانی خود را با A Star is Born رقم زد، کارگردانی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و خود او در آن بازی خواهد کرد.

فیلمنامه‌ی این اثر با همکاری کوپر و جاش سینگر، فیلمنامه‌نویس برنده‌ی اسکار آثاری چون Spotlight و The Post نوشته خواهد شد. در بخش تهیه‌کنندگی اما نام‌های بزرگی به چشم می‌خورد که امیدها را نسبت به کیفیت محصول نهایی افزایش می‌دهد. مارتین اسکورسیزی، استیون اسپیلبرگ، تاد فیلیپس و خود کوپر تهیه‌کنندگان اصلی این اثر خواهند بود. این پروژه پیش از این در اختیار شرکت پارامونت بود، اما حال نتفلیکس حق نشر آن را در اختیار دارد. در آن موقع قرار بود اسکورسیزی کارگردان این اثر باشد، اما در نهایت ترجیح داد تا این وظیفه را به کوپر محول کند و تمرکز کامل خود را روی ساخت The Irishman بگذارد.

داستان فیلم قرار است یک بازه‌ی سی ساله از زندگی برنستاین را پوشش دهد که شامل داستان ازدواج او با همسرش Felicia Montealegre می‌شود. کوپر دو سال روی این پروژه کار کرده و گفتگوهای زیادی با فرزندان برنستاین داشته است. به جز پروژه‌ی کوپر، کری فوکوناگا کارگردان فصل اول True Detective و فیلم No Time To Die قرار بود فیلمی بر مبنای زندگی برنستاین با بازی جیک جیلنهال بسازد، اما در نهایت کوپر موفق شد تا پروژه را از آن خود کند.

انتظار می‌رود که روند تولید فیلم لئونارد برنستاین از اوایل سال آینده‌ی میلادی یعنی حدود یک سال دیگر آغاز شود. لازم به ذکر است که فعلا بردلی کوپر تنها بازیگر معرفی شده‌ی این پروژه به‌حساب می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا