کدام یک از اعضای نگهبانان کهکشان در Thor 4 حضور دارند؟

بازگشت یک تیم دوست داشتنی

نگهبانان کهکشان در Thor 4

اعضای نگهبانان کهکشان در Thor 4، قبل از تعیین مسیر برای ماجراجویی بعدی خود در دنیای سینمایی مارول، باز خواهند گشت. این اثر که پس از پایان فیلم Avengers: Endgame جریان دارد، ثور را پس از ترک آزگارد و ماجراجویی‌هایش با نگهبانان کهکشان نشان می‌دهد.

کمتر از سه ماه تا اکران فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder باقی مانده است، اما هنوز هم اطلاعات کمی از این اثر داریم و جزئیات دقیق داستانی آن تا حد زیادی محرمانه باقی مانده‌اند. با این حال ما از مدت‌ها پیش می‌دانستیم که تعدادی از اعضای تیم نگهبانان کهکشان قرار است در این فیلم حضور داشته باشند.

در ماه‌های گذشته، جزئیات مربوط به نقش نگهبانان کهکشان در Thor 4 به آرامی آشکار شد. افرادی چون پام کلمنتیئف، بازیگر نقش مانتیس و کارن گیلان، بازیگر نقش نبیولا اعلام کرده بودند که فیلمبرداری خود را در مدت زمان کوتاهی به پایان رسانده‌اند و این نشان می‌دهد که نگهبانان کهکشان در Thor 4، احتمالا نقش کوچکی خواهند داشت.

در حالی که طرفداران در چند وقت اخیر در مورد حضور این تیم دوست داشتنی حدس‌های مختلفی می‌زدند، تریلر فیلم Thor: Love and Thunder تا حدودی به ما نشان داد که باید منتظر دیدن چه چیزهایی باشیم.

بازگشت حماسی نگهبانان کهکشان در Thor 4

اولین تریلر فیلم Thor: Love and Thunder تائید کرد که در این اثر قرار است شاهد حضور هفت عضو از تیم نگهبانان کهکشان باشیم. بر اساس چیزی که دیدیم، شخصیت‌های دراکس با بازی دیو باتیستا، نبیولا با بازی کارن گیلان، مانتیس با بازی پام کلمنتیئف، راکت راکون با بازی بردلی کوپر، گروت با بازی وین دیزل و استارلرد با بازی کریس پرت جزو افرادی خواهند بود که در Thor 4 بازخواهند گشت. شما در زیر می‌توانید تصویری از حضور این شخصیت‌ها در تریلر فیلم مشاهده کنید.

استارلرد در Thor 4
همچنین تائید شده است که در این اثر پیتر کویل با ظاهر جدیدی بازمی‌گردد.

در یک لحظه‌ی بسیار کوتاه هم شاهد حضور کراگلین با بازی شان گان هستیم که به عنوان عضوی از تیم نگهبانان کهکشان بازگشته است. این اولین باری است که کراگلین عضوی رسمی از نگهبانان است.

هنوز مشخص نیست که چه مقدار زمان پخش فیلم Thor: Love and Thunder به نگهبانان کهکشان اختصاص خواهد یافت، اما با توجه به تریلر می‌توان گفت که آن‌ها نقش مهمی در این اثر خواهند داشت. بر اساس تریلر، می‌توان گفت که احتمالا نگهبانان مسئول تبدیل کردن ثور جدیدی که می‌بینیم به خود معمولی و عضلانی او هستند.

می‌توان حدس زد که احتمالا ثور به همراه نگهبانان کهکشان در چند ماموریت و ماجراجویی شرکت کرده است که احتمالا در هیچ کدام یک از فیلم‌ها قرار نیست آن‌ها را ببینیم. اما این طور که به نظر می‌رسد، نگهبانان قصد دارند ثور را در جایی از کهکشان، در سیاره‌ای که شبیه به ساکار به نظر می‌رسد رها کنند تا بعد از آن سفر خود را برای یافتن گامورا آغاز کنند. احتمالا در این نقطه است که The Grandmaster با بازی جف گلدبوم وارد داستان می‌شود.

فیلم Thor: Love and Thunder قرار است تا در تاریخ ۸ جولای (۱۷ تیر) در سالن‌های سینما اکران شود. کریس همسورث در نقش ثور، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر، تسا تامپسون در نقش هلا و راسل کرو در نقش زئوس از جمله بازیگرانی‌اند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. تایکا واتیتی نیز کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است و داستان آن را به کمک جنیفر کایتین رابینسون نوشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا