#مهسا_امینی

آیا احتمال ساخت فصل دوم سریال میس مارول وجود دارد؟

ماجراجویی جدید خنجر قرمز

آیا احتمال ساخت فصل دوم سریال میس مارول وجود دارد؟ پارسا خلیلی ۱ ۱۷ تیر ۱۴۰۱ مارول
ساخت فصل دوم میس مارول

در حالی که داستان کامالا کان در فصل اول کم کم به پایان خود نزدیک می‌شود، طرفداران و برخی از ستاره‌های سریال نسبت به ساخت فصل دوم میس مارول امیدوار شدند. یکی از کسانی که خواهان بازگشت شخصیتش در آینده است، بازیگر خنجر قرمز یعنی آرامیس نایت (Aramis Knight) می‌باشد.

مدتی است که سریال میس مارول به دیزنی پلاس آمده و نظر مخاطبان را حسابی به خود جلب کرده است. علیرغم وجود برخی تغییرات چشمگیر در نحوه به تصویر کشیدن قدرت‌ها و داستان شخصیت کامالا کان نسبت به کمیک‌های مارول، این سریال موفق شده تا توجه منتقدین و طرفداران را به‌طور یکسان به خود جلب کند. در قسمت پیشین، کامالا با شخصیت کریم ملقب به Red Dagger با بازی آرامیس نایت آشنا شد. کریم ساکن شهر کراچی و همچنین عضو سازمان خنجر قرمز است که بیش از صدها سال قدمت دارد.

آشنایی میس مارول با خنجر قرمز

در مصاحبه‌ای اختصاصی با آرامیس نایت، بازیگر نقش کریم، او در مورد اولین حضور شخصیت خود در قسمت چهارم، سازمان مرموز خنجر قرمز و آینده او در دنیای سینمایی مارول صحبت کرد.

وقتی از قدمت سازمان خنجر قرمز در MCU از آرامیس سوال شد، او خاطرنشان کرد که آنها صدها سال بین مردم حضور داشتند و نسل به نسل برای ایمنی شهر کراچی جنگیده‌اند.

تا جایی که می‌دانم آنها صدها سال در جامعه حضور داشتند و نام و شهرت خنجر قرمز را نسل به نسل به آیندگان منتقل کردند. بعد از مرگ ولید، کریم است که رهبری سازمان را به‌دست میگیرد و قطعا بعد از کریم این مسئولیت به گردن شخص دیگری می‌افتد. فکر نمی‌کنم که هدف سازمان در صد سال گذشته تغییر زیادی کرده باشد، زیرا آنها همیشه برای ایمنی و آرامش شهر کراچی جنگیده‌اند. از مقابله با جرم و جنایت گرفته تا درگیری با کلندستاین‌ها، دلایل زیادی برای مبارزه وجود داشته است. به همین خاطر است که فکر می‌کنم بسیاری از آنها قبل از کریم وجود داشته و بسیاری هم بعد از او به میدان خواهند آمد.

او در ادامه راجع به گذشته شخصیت خود و اینکه چگونه كریم سالیان سال برای به‌دست گرفتن رهبری سازمان تعلیم دیده، صحبت کرد.

کریم از بچگی زیر نظر ولید به‌عنوان یک خنجر قرمز بزرگ شده است. تعلیم‌های ولید و سالیان سال آموزش، محرک‌هایی هستند که کریم را به یک خنجر قرمز تبدیل کردند. حال که معلم او کشته شده، کریم باید وظیفه رهبری خنجر قرمز را برعهده بگیرد، لذا فکر می‌کنم از این به بعد او را زیاد در MCU ببینیم.

در کمیک‌ها، کریم به نیوجرسی سفر می‌کند تا در نبود کامالا، از شهر او محافظت کند. وقتی از آرامیس در این رابطه سوال شد، او گفت که به منظور تحقق یافتن این امر، اول استودیو مارول باید برای ساخت فصل دوم میس مارول چراغ سبز نشان دهد.

قطعا فکر می‌کنم که این احتمال وجود دارد تا بتوانیم داستان‌های بیشتری از کریم تعریف کنیم. البته تصمیمش با من نیست اما شخصا خیلی دوست دارم تا دوباره به شخصیت کریم برگردم. اولین چیزی هم که در تحقق یافتن این امر موثره، برنامه استودیو مارول برای ساخت فصل دوم میس مارول است. اگر آنها به فصل دوم چراغ سبز نشان دهند، می‌توانیم سناریو و داستان‌های مختلف را بررسی کنیم.

این بازیگر جوان همچنین درباره تمارین مختلفی که او را برای ایفای نقش کریم آماده کردند توضیح داد و تمرین گویش را بزرگ‌ترین و مهم‌ترین چالش توصیف کرد، زیرا او سعی داشت تا مردم را مجبور کند تا آمریکایی بودن یا نبودن کریم را در گوگل سرچ کنند.

به‌عنوان شخصی که در کالیفرنیا متولد و بزرگ شده، تمرین گویش یکی از مهم‌ترین قدم‌هایی بود که باید برای ایفای نقش کریم برمی‌داشتم. بنابراین نه تنها مجبور شدم یک گویش جدید را یاد بگیرم، بلکه سعی کردم خودم را در موقعیت کسی که در کراچی متولد شده است، قرار دهم. من می‌خواستم تا مردم را مجبور کنم تا در فهمیدن آمریکایی بودن یا نبودن کریم، به گوگل رو بیاورند. خوشبختانه گویش‌ها در کراچی بسیار متفاوت هستند، به همین دلیل من سعی کردم تا بهترین گویش ممکن را یاد بگیرم. این را هم باید بگم که درک فرهنگ کراچی واقعا به من کمک کرد تا بتوانم به شخصیت کریم نزدیک شوم.

آیا Red Dagger آینده‌ای در دنیای سینمایی مارول دارد؟

خیلی خوبه که آرامیس نایت برای بازگشت دوباره به MCU آمادگی کامل دارد. ظاهرا او بسیار مطمئن است که شخصیت کریم در آینده بتواند مثل کمیک‌ها به منظور محافظت از شهر کامالا، به نیوجرسی سفر کند.

از این گذشته، حضور میس مارول در فیلم The Marvels تا حدودی به تصویر کشیدن این داستان را آسان خواهد کرد، زیرا به احتمال زیاد کامالا همراه با کاپیتان مارول به فضا سفر کند و مدتی در نیوجرسی نباشد. اینجاست که ساخت فصل دوم میس مارول می‌تواند به تعریف داستانی جدید از کریم بپردازد. 

فعلا باید صبر کرد و دید که داستان کامالا در دو قسمت پایانی فصل اول چه جهتی می‌گیرد، سپس می‌توان درباره سناریوهای موجود برای محقق کردن فصل دوم صحبت کرد.

سریال میس مارول هم اکنون از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا منتظر فصل دوم سریال هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا