ساخت فصل دوم سریال میس مارول و داستانی که شاید اینبار هیجان‌انگیزتر باشد

سریال بهتر است یا فیلم مستقل؟!

ساخت فصل دوم سریال میس مارول

طبق آخرین گزارش‌ها، ظاهرا ساخت فصل دوم سریال میس مارول – Ms. Marvel برای پخش در فازهای بعدی دنیای سینمایی مارول و پس از اکران فیلم The Marvels در نظر گرفته شده است.

سریال Ms. Marvel یکی از جدیدترین سری‌های تلویزیونی شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) بود که در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) جریان داشت و داستان شخصیتی محبوب از کمیک‌های مارول، به نام کامالا خان (Kamala Khan) را دنبال می‌کرد. با این وجود این سریال عملا کمترین شباهت را با نسخه کمیک بوکی این کاراکتر داشت و این یعنی شخصیت اصلی داستان، قدرت‌هایی متفاوت، پیشینه‌ای به نسبت تغییر یافته و در نهایت حتی نژاد دیگری داشت که او را به عنوان یک میوتنت (Mutant) معرفی می‌کند!

با این وجود همین سریال به خوبی توانست نظر جمعی از طرفداران و همچنین منتقدان را به خود جلب کند، ضمن اینکه به عقیده بسیاری از کاربران، داستان آن فوق‌العاده عجله‌ای بود و می‌توانست خیلی بهتر از چیزی که دیدیم باشد. به همین ترتیب نیز برخلاف نمرات خوبی که این سریال از منتقدان گرفته بود، جمعی از کاربران به او نمرات پایین دادند که البته حال مشکل آن برطرف شده است. با این وجود، درخشش ایمان ولانی (Iman Vellani) در نقش کامالا خان و همچنین نیاز به ادامه داستان پس از فیلم The Marvels باعث شده تا دیزنی روند ساخت ساخت فصل دوم سریال میس مارول را طبق آخرین گزارش‌ها شروع کند.

روند ساخت فصل دوم سریال میس مارول از اواخر فاز پنجم شروع خواهد شد

در حال حاضر هیچ منبع خبری رسمی از جمله استودیو مارول یا دیزنی پلاس، ساخت فصل دوم سریال میس مارول را تایید نکرده‌اند، اما چنان که به نظر می‌رسد، ظاهرا گزارش رسیده از برنامه‌هایی است که این شبکه استریم برای آینده سریال‌ها و فیلم‌های خود دارد. با این وجود، این برنامه هر لحظه ممکن است که تغییر کند و هیچ چیز آن صد درصد نخواهد بود؛ طوری که ممکن است استودیو مارول نام پروژه را عوض کرده یا به کلی آن را حذف کند!

با این وجود کاملا مشخص است که میس مارول در آینده دنیای سینمایی مارول نیاز به یک سریال دیگر یا حداقل فیلمی مستقل خواهد داشت؛ بخصوص اینکه او تازه با قدرت‌های خود آشنا شده و پس از اکران فیلم The Marvels قرار است تا شاهد پیشرفت شخصیت او در قالب یک ابرقهرمان باشیم. این در حالی است که مشخص نشده آیا پس از این فیلم، کاپیتان مارول (Captain Marvel) مقام خود را به او خواهد سپرد و کنار خواهد رفت؟ یا اینکه روایت هر سه شخصیت ابرقهرمان تیم The Marvels ادامه پیدا خواهد کرد؟

همچنین جالب است بدانید که پس از داستان این فیلم که باعث می‌شود تا ظاهرا میس مارول یک ماجراجویی عجیب و غریب را در فضا داشته باشد، احتمال دارد که ما یک فیلم مستقل با عنوان Ms. Marvel را در فاز ششم دنیای سنیمایی مارول داشته باشیم. همچنین در نظر داشته باشید که در داستان‌های کمیک بوکی میس مارول با اسپایدرمن ارتباط نزدیکی دارد و استودیو مارول هم می‌تواند به خوبی از آن در فازهای آینده MCU استفاده کند.

ماجراجویی بعدی میس مارول در فیلم The Marvels در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۲ (۲۸ جولای ۲۰۲۳) روی پرده سینما به نمایش گذاشته خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا