انیمیشن مورتال کامبت علیه دی سی بخاطر مخالفت وارنر ساخته نشد

تصمیم عجیب وارنر

انیمیشن مورتال کامبت علیه دی سی

جرمی آدامز، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی، در بخشی از مصاحبه اخیر خود از مخالفت وارنر با ساخت انیمیشن مورتال کامبت علیه دی سی پرده برداشت.

مورتال کامبت (Mortal Kombat) در ابتدا بعنوان سری بازی‌های مبارزه‌ای به شمار می‌رفت اما محبوبیت آن باعث شد به دیگر انواع رسانه مانند سینما، سریال، کمیک بوک، رمان و موزیک راه پیدا کند. حتی کراس اور آن و دنیای دی سی در قالب یک بازی ویدیویی با نام Mortal Kombat vs. DC Universe در سال ۲۰۰۸ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 عرضه شد. البته عملکردش چندان قابل قبول نبود و بازخوردهای متنقاضی را از سوی کارشناسان دریافت کرد.

جرمی آدامز (Jeremy Adams) یک فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی بوده و در پرونده هنری‌اش انیمیشن‌های مورتال کامبت مانند Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge و Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms یا حتی انیمیشن‌های دی سی از جمله Justice League: Warworld دیده می‌شود. او اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Comic Book انجام داده و در بخشی از آن فاش کرده مخالفت وارنر باعث شد انیمیشن مورتال کامبت علیه دی سی رنگ واقعیت به خود نگیرد. آدامز در پاسخ به سوالی درباره کراس اور مورتال کامبت و دی سی گفت:

نمی‌خواهم انتظارات شما را پایین بیاورم. نمی‌دانم برنامه‌ای دارند یا نه. این را می‌دانم که مدتی پیش چنین ایده‌ای [کراس اور مورتال کامبت و دی سی] را برایشان فرستادیم اما رد کردند.

فیلمنامه نویس آمریکایی در ادامه گفت نمی‌داند چرا وارنر با ساخت انیمیشن Mortal Kombat vs. DC Universe مخالفت کرد اما امیدوار است برنامه‌هایی برای تولید چنین محصولی داشته باشند. جرمی آدامز همچنین ابراز امیدواری کرد وارنر برای ساخت این اثر با او تماس بگیرد چون به کار روی چنین ایده‌ای علاقه مند است.

جدا از بازی Mortal Kombat vs. DC Universe، کراس اور مورتال کامبت و دی سی را در بازی‌های Injustice و Injustice 2 شاهد بودیم. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، شخصیت‌هایی مانند اسکورپیون، ساب زیرو و ریدن در قالب محتوای اضافی به این دو بازی آمده بودند. در ضمن، جدیدترین نسخه سری مورتال کامبت حکم یک ریبوت را داشته و هم اکنون با نام Mortal Kombat 1 در دسترس قرار دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا