انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge رده سنی R دریافت کرد

انیمیشن Mortal Kombat دارای خشونت بالایی خواهد بود!

رده سنی Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

اد بون، رده سنی انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge را اعلام کرد.

فیلم جدید مجموعه Mortal Kombat بر خلاف ریبوت این سری، یک محصول انیمیشنی است که با نام Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge عرضه خواهد شد. رده سنی انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge هم مطابق دیگر محصولات این مجموعه R یا همان رده بزرگسال است. این بدین معنی است که ما همان خشونتی که اغلب از Mortal Kombat سراغ داریم را در Scorpion’s Revenge هم خواهیم دید. این خبر در توییتر توسط اد بون، خالق این مجموعه و کارگردان آخرین بازی سری با نام Mortal Kombat 11 رسما تایید شد.

اد بون، روز جمعه در توییتر خود شروع به مقایسه فیلم Joker ساخته تاد فیلیپس، انیمیشن Batman: Killing Joke و انیمیشن جدید Mortal Kombat کرد. اما نکته‌ی جالب در این باره، تصویری بود که بون برای مقایسه این سه فیلم استفاده کرد. تصویر این توییت لوگوی رده بندی R یا همان بزرگسال بود که نشان می‌داد Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge هم مثل Joker و Batman: Killing Joke رده سنی R را دریافت کرده است.

دریافت رده R در تاریخ سینمای جهان امری طبیعی و عادی است و ما بارها شاهد چنین چیزی در فیلم‌های مختلف بودیم. با این حال، جالب است بدانید که هر دو فیلم مجموعه Mortal Kombat با نام‌های، Mortal Kombat محصول سال ۱۹۹۵ میلادی و Mortal Kombat: Annihilation هر دو رده سنی بالای سیزده سال را دریافت کردند و دارای خشونت کمتری نسبت به بازی‌های مجموعه بودند اما فیلم جدید مجموعه Mortal Kombat که یک ریبوت محسوب می‌شود هم دارای رده سنی بزرگسال است.

با توجه به صحبت‌های اد بون، انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge دارای خشونت بسیار زیادی است و احتمالا این انیمیشن شباهت زیادی به بازی‌های مجموعه خواهد داشت. لازم به ذکر است که این بازیساز ۵۵ ساله، نقش موثری در روند ساخت این انیمیشن را ایفا می‌کند و صحبت‌های او کاملا موثق هستند.

انیمیشن Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ به صورت رسمی عرضه خواهد شد. همچنین لایو اکشن ریبوت فیلم Mortal Kombat هم در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ (۲۶ دی‌ماه ۱۳۹۹) اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا