چه کسی بازیگر جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 خواهد بود؟

بازیگری که مختصص خشونت و خونریزی است!

چه کسی بازیگر جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 خواهد بود؟ عرفان بدری ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2

گفته می‌شود کارل اربن (Karl Urban)، ستاره سریال The Boys، در حال مذاکره با شرکت برادران وارنر (Warner Bros) است تا نقش جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 را بر عهده بگیرد.

طبق گزارشاتی که منتشر شده، تولید فیلم مورد انتظار Mortal Kombat 2 در تابستان سال جاری آغاز خواهد شد. فیلم Mortal Kombat که با اقتباس از یک مجموعه بازی‌های ویدئویی با همین نام ساخته شده، در سال ۲۰۲۱ اکران شد و اگر چه ایراداتی داشت و بدون ضعف نبود، اما در مجموع موفق شد تا نظر مثبت طرفداران را جلب کند و همچنین در باکس آفیس نیز عملکرد رضایت بخشی داشت.

اکنون به نظر می‌رسد که مشخص شده چه کسی نقش جانی کیج (Johnny Cage) را در دنباله فیلم Mortal Kombat ایفا می‌کند. این طور که رسانه The Wrap گزارش داده، شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما (New Line Cinema) هم اکنون با کارل اربن برای نقش جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 در حال مذاکره هستند.

کارل اربن در طول بیش از ۳۰ سال فعالیت خود نقش‌های ماندگاری را مثل ائومیر (Eomer) در فیلم‌های The Lord of the Rings: The Two Towers و The Lord of the Rings: The Return of the King، لئونارد مک‌کوی (Leonard McCoy) در فیلم Star Trek و اسکورج جلاد (Skurge the Executioner) در فیلم Thor: Ragnarok ایفا کرده است، اما او بیشتر به خاطر بازی در نقش بیلی بوچر (Billy Butcher)‌ در سریال The Boys شناخته شده و به شهرت رسیده است.

مدت کوتاهی پس از انتشار این خبر، تاد گارنر (Todd Garner)، تهیه‌کننده فیلم Mortal Kombat 2 در حساب کاربری توئیتر خود این خبر را تائید کرد و گفت که آن‌ها در حال انجام مذاکرات نهایی با کارل اربن هستند. در صورتی که همه چیز به خوبی پیش برود، پس از فیلم Doom، این دومین فیلم سینمایی اقتباس شده از یک بازی ویدئویی خواهد بود که کارل اربن در آن به ایفای نقش می‌پردازد.

پیش از این مایکل گریگوری میزانین (Michael Gregory Mizanin) ملقب به د میز (The Miz)، ستاره کشتی کج کمپانی WWE به ایفای نقش جانی کیج ابزار علاقه کرد بود. همچنین مدتی پیش هم گزارش شده بود که کودی رودز (Cody Rhodes)، یکی دیگر از ستارگان WWE در حال مذاکره برای گرفتن این نقش است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا