آیا شخصیت جدیدی به Mortal Kombat 11 اضافه می‌شود؟

آیا اشاره به آلبوم Purple Rain از Prince تصادفی است؟

Mortal Kombat 11

اد بون (Ed Boon)، خالق سری Mortal Kombat، در توییتر خود پستی منتشر کرده که طبق آن احتمالا قرار است شاهد محتوای جدیدی برای Mortal Kombat 11 باشیم.

اخیرا تریلری از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شده که پیرو آن اد بون، کارگردان این عنوان، در توییتر به یکی از آهنگ‌های Prince اشاره می‌کند. عده‌ای می‌گویند این توییت اد بون احتمالا به شخصیت Rain اشاره دارد و اگر این کاراکتر در بسته‌ی الحاقی بعدی به بازی اضافه نشود، در آینده حتما در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

چشمان خود را باز کنید. به آسمان نگاه کنید و ببینید.

برخی از هواداران، با بررسی تیزرهای جدید Mortal Kombat 11 به سرنخ‌هایی رسیده‌اند که آن‌ها را به آلبوم Purple Rain از Prince هدایت کرده است. هنوز مشخص نیست که این مسئله تصادفی بوده یا توسعه‌دهندگان قصد داشته‌اند از کنجکاوی مردم استفاده کنند تا حضور Rain را در بازی اعلام کنند. با این وجود، با توجه به توییت اد بود، حضور این شخصیت در DLC بعدی دور از ذهن نخواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت ندررلم (Nether Relam) و برادران وارنر اخیرا از بسته‌ی الحاقی تازه‌ای برای بازی محبوب Mortal Kombat 11 رونمایی کرده‌اند که با نام Aftermath شناخته می‌شود. جالب است بدانید این اولین بسته‌ی الحاقی در تاریخ فرنچایز مورتال کامبت شمرده می‌شود که حاوی داستان است. این DLC علاوه‌بر ادامه‌ی داستان بازی، حاوی آیتم‌ها و کاراکترهای جدیدی از جمله Fujin ،Sheeva و شخصیت مهمان RoboCop خواهد بود. طرفداران امیدوارند در بسته‌های الحاقی بعدی، شخصیت Rain به بازی اضافه شود.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد Mortal Kombat 11: Aftermath بیشتر بدانید، می‌توانید بررسی آن را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و کاربران این پلتفرم‌ها می‌توانند آن را تجربه کنند. البته، ممکن است توسعه‌دهندگان برای کنسول‌های نسل بعدی هم برنامه‌هایی داشته باشند. با این وجود، ندررلم هنوز در این مورد صحبتی نکرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا