بخش کوتاهی از ویدیو بازی Elden Ring توسط کاربران لو رفت

کلیپ لو رفته جدید!

بخش کوتاهی از ویدیو بازی Elden Ring توسط کاربران لو رفت امیرحسین ناصری ۱ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
ویدیو بازی Elden Ring

بعد از لو رفتن قسمتی از ویدیو بازی Elden Ring در ماه‌های گذشته، به نظر می‌رسد که حال بخش دیگری از آن لو رفته که ظاهرا مربوط به تصاویر به اشتراک گذاشته شده از یک کنفرانس آنلاین است.

طرفداران بسیاری به شدت در انتظار عنوان بعدی استودیو From Software به نام Elden Ring هستند و دیدن تصاویر لو رفته از مراحل ساخت این بازی قطعا به هیجان آن اضافه می‌کند. اما پیش از دیدن آن در همین ابتدا باید گفت که معمولا این تصاویر با ضبط ویدیو به صورت دستی یا گرفتن عکس با زوم ثبت می‌شوند، در نتیجه کیفیت چندانی نداشته و طولانی هم نیستند. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که ویدیو لو رفته است! و این یعنی ساخت Elden Ring ادامه دارد.

در این ویدیو می‌توانید تصاویری از دیوارهای یک عمارت یا شاید هم برج را ببینید که در ادامه بلندای آن قابل مشاهده است. با این وجود واترمارک روی ویدیو منتشر شده از بازی Elden Ring نشان می‌دهد که ظاهرا این کلیپ، بخشی از همان تصاویر لو رفته در چند ماه گذشته بوده و حال قسمت دیگری از آن در فضای مجازی پخش شده است.

به هر حال تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نیست و حتی سال عرضه آن معلوم نشده است. با این حال جالب است بدانید که طبق گزارش‌های کمپانی Kadokawa Corporation که صاحب From Software است، احتمال دارد که این عنوان مورد انتظار در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه شود. اما حتی اگر هم این گزارش را صد درصد درست بدانیم، باز هم پاندمی ویروس کرونا خود می‌تواند به عنوان یک مانع بزرگ کار را پیچیده‌تر کند. به نحوی که شاید Elden Ring را تا تابستان سال آینده هم نبینیم!

با این وجود در رویداد E3 یا هر مراسم دیگری که درباره معرفی عناوین جدید باشد، قاعدتا یک تریلر از این بازی را مشاهده خواهیم کرد. به هر حال شرکت Bandai Namco ناشر بازی Elden Ring در این رویداد تابستانه حضور خواهد داشت و این یعنی هنوز هم جای امید برای تماشای بخش کوتاهی از این عنوان، تا پیش از عرضه آن در زمانی نامشخص وجود دارد. همچنین بعید نیست که تاریخ انتشار بازی در انتهای تریلر به صورت رسمی اعلام شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا