تماشا کنید: تریلر نهایی فیلم موربیوس منتشر شد + زیرنویس فارسی

ارتباط موربیوس و اسپایدرمن چیست؟

تریلر نهایی فیلم موربیوس منتشر شده و سرنخ٬هایی از ارتباط این شخصیت و مرد عنکبوتی به طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌دهد. Morbius جدیدترین اثر مارول در دنیای مرد عنکبوتی سونی است و داستان آن حول محور خون آشام زنده‌ای با بازی جرد لتو جران دارد. این فیلم داستان دکتر مایکل موربیوس، دانشمندی را دنبال می‌کند که در تلاش برای یافتن درمانی برای یک بیماری خونی نادر است، اما او با انجام این کار، در عوض خود را به یک خون‌آشام تبدیل می‌کند. در کنار جزئیات دقیق داستان فیلم، مکان موربیوس در مولتی‌ورس وسیع تازه به جریان افتاده در دنیای سینمایی مارول، هنوز ناشناخته است و این امر طرفداران را به سمت حدس و گمان‌های متفاوتی سوق می‌دهد که آیا این فیلم در MCU اتفاق می‌افتد یا جهانی که Venom تام هاردی در آن زندگی می‌کند.

موربیوس پس از تجربه تاخیرهای متعدد، به دلیل همه‌گیری بیماری COVID-19، سرانجام جدول زمانی اکران در تایخ آوریل ۲۰۲۲ را دریافت کرد.به همین سونی و مارول فرصت بیشتری برای تبلیغ این اثر یافتند.

یکی از جالب‌ترین نکات ترلیر منتشر شده این است که موربیوس با آدریان تومز از MCU ملاقات می‌کند. سونی پیکچرز رسما آخرین تریلر فیلم Morbius را منتشر کرد که در آن ظاهر تازه‌ای از خون‌آشام قهرمان در کنار چندین ارتباط با دنیای گسترده‌تر مارول به نمایش گذاشته می‌شود.

این تریلر دو دقیقه‌ای نکات جالبی از داستان خون‌آشام داستان موربیوس ارائه می‌کند و سکانس‌های اکشن این شخصیت در مرکز صحنه‌های این تریلر قرار می‌گیرد. علاوه بر این، تصاویر جدیدی از آدریان تومز مایکل کیتون از فیلم Spider-Man: Homecoming نیز در کلیپ دو دقیقه‌ای رونمایی شد.

در تریلر، به نظر می‌رسد تومز در حال صحبت با آنتی‌هیرو مذکور بوده، و او به موربیوس می‌گوید که ابرقدرت تازه کشف شده او یک هدیه به او است.

تومز همچنین به موربیوس می‌گوید هرآنچه که در گذشته بوده است را فراموش کرده و اکنون شخصیتی جدید و زندگی‌ای تازه  برای خود بسازد.

تریلر نهایی فیلم موربیوس 

آیا Morbius در MCU رخ می‌دهد؟

آخرین تریلر موربیوس نه تنها پاسخی در رابطه با ارتباط دنیای سینمایی مارول و موربیوس به مخاطبین نمی‌دهد بلکه سوالات بشتری را نیز مطرح می‌کند. به‌ویژه با توجه به اینکه آدریان تومز مایکل کیتون به‌طور برجسته در تریلر جدید نمایش داده می‌شود. این احتمال وجود دارد که ارتباطات گیج کننده موربیوس با MCU و دنیای تام هاردی ونوم  که به صورت نامحسوس در تریلر به ان اشاره می‌شود، عمدی باشد تا طرفداران را برای تماشای فیلم در سینماها ترغیب کند.

مشخص نیست که آیا کیتون نقش مهمی در این فیلم خواهد داشت یا خیر، اما به نظر می‌رسد که شخصیت شرور فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه می‌تواند شخصیتی باشد که آنتی‌هیرو جدید مارول جرد لتو را وادار می‌کند تا ابرقدرت تازه یافته خود را در آغوش بگیرد.

لتو در گذشته عنوان کرده بود که کیتون نقش شگفت انگیزی در Morbius دارد و آدریان تومز یکی از بازیگران مورد علاقه او است. در حالی که مشخص است که نقش کیتون یک اسپویلر است، هر دیالوگ ذکر شده در فیلم که به مرد عنکبوتی تام هالند متصل شود، می‌تواند این واقعیت که داستان موربیوس در MCU اتفاق می‌افتد را تثبیت کند و در نتیجه به گمانه‌زنی‌های طرفداران پایان دهد.

با این حال، دیالوگ گیج‌کننده تریلر دوم فیلم نشان می‌دهد که موربیوس ونوم را می‌شناسد، بنابراین، این قطعه دیگری از پازل است که باید در فیلم به آن پرداخته شود. با توجه به تفاسیر بالا بعید نیست که ونوم یا یکی از مردان عنکبوتی دنیای سونی و مارول را در این فیلم ببنیم. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا