تماشا کنید: تیزر سریال Moon Knight توانست در یک روز ۷۵ میلیون بازدید بگیرد!

شوالیه ماه،‌ آمار بازدیدها را درو می‌کند!

تیزر سریال Moon Knight مدتی پیش منتشر شده بود و در آن، شخصیت جدید دنیای سینمایی مارول به نام شوالیه ماه یا همان Moon Knight، معرفی شد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که همین ویدیو دو دقیقه‌ای، عرض ۲۴ ساعت حدود ۷۵ میلیون بازدید را داشته است!

فاز چهارم در دنیای سینمایی مارول در حالی شروع شد که سریال‌های دیزنی پلاس، نقش بسیار مهمی را در این دوره جدید بازی می‌کنند. سریال WandaVision استارت کار را زد و به دیگر به جای اینکه سریال‌های اکثرا نامربوط نتفلیکس درباره مارول پخش شوند، دیزنی خود دست به کار شد و آثاری که کاملا با جهان سینمایی مارول در ارتباط هستند را ساخت. 

این روند در سال ۲۰۲۱ در کنار سایر فیلم‌هایی مانند Black Widow، Eternals و Spider-Man: No Way Home همچنان ادامه داشت و ظاهرا قرار است تا در سال ۲۰۲۲ هم دنباله‌دار شود. در سال جدید میلادی، سریال‌های مختلفی از جمله Secret Inavsion، Ms. Marvel و همچنین She-Hulk از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهند شد. اما یک سریال دیگر به نام Moon Knight شروع کننده سری‌های سال جدید، در فروردین ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

تاکنون سریال‌های مارولی پخش شده، همگی شخصیت اصلی داشته‌اند که پیش‌تر در سایر فیلم‌های سه فاز قبلی دیده بودیم و طرفداران با او آشنایی داشته‌اند. با این وجود، مون نایت اولین شخصیتی خواهد بود که در سریال مختص به خود، در جهان سینمایی مارول هنوز ناشناخته است و کسی او را نمی‌شناسد!

تیزر سریال Moon Knight

مون نایت شخصیتی است که اولین بار در کمیک Werewolf by Night شماره ۳۴ حاضر شد و ایده خلق او را در سال ۱۹۷۵، دو نویسنده به نام‌های داگ موئنچ (Doug Moench) و دان پرلین (Don Perlin) داده بودند. به باور بسیاری از افراد، مون نایت خیلی شبیه به بتمن از دنیای دی سی است، اما باید بدانید که چنین چیزی عملا درست نبوده و دلیل کامل و واضح آن را در سریال مورد انتظار Moon Knight خواهید فهمید!

مون نایت در دنیای کمیک یکی از اعضای تیم انتقام‌جویان هم بوده و ماجرای بسیار عجیبی دارد که باید دید سازندگان چطور آن را وارد جهان سینمایی مارول خواهند کرد. اسکار آیزاک (Oscar Isaac) نقش شوالیه ماه را بازی می‌کند، و در تریلر و تیزر جدید سریال Moon Knight می‌توانید شاهد رونمایی از برخی قدرت‌های او، مثل پرتاب کردن گجتی که شبیه به حلال ماه است یا گلاید کردنش از پشت بام خانه را ببینید. مون نایت به کتک زدن مجرمان هم عادت دارد که امیدواریم صحنه‌هایی درباره این موضوع هم در سریال وجو داشته باشد!

لازم به ذکر است که این تیزر که مدتی پیش حین فینال مسابقات فوتبال آمریکایی منتشر شده بود، اخیرا طبق اعلام رسمی دیزنی توانسته است تا حدود ۷۵ میلیون بازدید را در عرض یک روز ثبت کند! این عملا از آمار بازدید تریلر اکثر سریال‌های مارولی پخش شده در دیزنی پلاس بیشتر است. سریال WandaVision توانسته بود تا از تیزرهای خود آمار بازدید ۶۰ میلیون، سریال Loki حدود ۵۲ میلیون و Hawkeye نزدیک به ۴۱ میلیون بوده است؛ در حالی که ۷۵ میلیون بازدید برای سریال Moon Knight بازدید را داشته است.

با این حال، باید بدانید که در حال حاضر، رکورد پربازدیدترین تریلر سریال‌های مارولی در شبکه استریم دیزنی پلاس، متعلق به سریال The Falcon And The Winter Soldier است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا