ویدیو پشت صحنه سریال Moon Knight شخصیت اصلی را با لباس مخصوصش نشان می‌دهد

ویدیویی کوتاه که سریال جدید مارول فاش شد!

ویدیو پشت صحنه سریال Moon Knight

ویدیو پشت صحنه سریال Moon Knight که اخیرا در وب سایت یوتیوب آپلود شده، مارک اسپکتر را با لباس ابرقهرمانی‌اش نشان می‌دهد.

دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم خود پذیرای شخصیت‌های جدیدی خواهد بود که یکی از آن‌ها مون نایت است. او مارک اسپکتر نام داشته و چند سالی را در نیروی شناسایی سپاه تفنگداران خدمت کرد. مارک طی اتفاقاتی به سازمان جاسوسی سیا پیوسته و برای مدتی آنجا مشغول شد اما بنا به دلایلی تصمیم گرفت به همکاری خود با مهمترین سازمانی اطلاعاتی آمریکا خاتمه داده و باقی سال‌های زندگی‌اش را به عنوان مزدور بگذراند. مارک در یکی از ماموریت‌ها با کارفرمایش به مشکل خورده و میانشان یک درگیری شکل گرفت. در انتهای درگیری، مارک رها شد تا جان بدهد اما او پس از ملاقات با ایزد ماه به زندگی بازگشته و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود.

جرمی اسلیتر (Jeremy Slater) که فرد تازه‌واردی در حوزه فیلم و سریال به شمار می‌رود، به عنوان شورانر در ساخت سریال Moon Knight مشارکت دارد. از شاخص‌ترین آثاری که در پرونده هنری او دیده می‌شود می‌توان به فیلم سینمایی Fantastic Four و سریال The Umbrella Academy اشاره کرد. اسکار ایزاک (Oscar Isaac) که اخیرا جلوی دوربین Dune ظاهر شده، نقش اصلی را ایفا می‌کند. نام ایثن هاوک (Ethan Hawke) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. در حال حاضر تنها می‌دانیم هاوک به عنوان شخصیت منفی جلوی دوربین رفته اما اطلاعاتی درباره هویت شخصیتش موجود نیست.

ویدیو پشت صحنه سریال Moon Knight ساعاتی قبل در وب سایت یوتیوب آپلود شد. این ویدیو تنها ۵ ثانیه زمان داشته و یکی از شخصیت‌های فیلم را نشان می‌دهد که لباس مخصوص به تن کرده و پرش بلندی را به واسطه سیم‌های کمکی انجام می‌دهد. با اطمینان نمی‌توان گفت اما احتمالا شخص مزبور اسکار آیزاک بوده که لباس ابرقهرمانی مون نایت را به تن دارد. در ضمن، این ویدیو توسط یک عکاس و فیلمبردار مجارستانی ضبط شده است. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم محصول جدید مارول هم اکنون در فاز فیلمبرداری بوده و روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز در شهر بوداپست دنبال می‌شود.

طبق گزارش‌های تایید نشده، گاسپار اولیل (Gaspard Ulliel) هم به سریال مون نایت پیوسته و قرار است به عنوان میدنایت من (Midnight Man) جلوی دوربین ظاهر شود. در کمیک بوک‌‌ها اطلاعاتی پیرامون گذشته این شخصیت موجود نیست اما می‌دانیم آنتون موگارت نام داشته و یک سارق اشیا قیمتی است. او برخلاف دیگر سارقان اشیا را نه برای فروش و کسب درآمد، بلکه برای قرار دادن در کلکسیونش می‌دزد. آنتون طی اتفاقی با مون نایت مواجه شده و به داخل رودخانه می‌افتد. جریان رودخانه نه تنها او را از خانه‌اش دور می‌کند، بلکه ضایعات موجود در آن باعث می‌شود چهره‌اش ذوب شود. آنتون پس از بازگشت متوجه می‌شود پلیس خانه‌اش را پیدا کرده و در حال جمع‌آوری تمامی اشیا ارزشمند است. این دو اتفاق دست به دست هم می‌دهند تا میدنایت من به دشمنی برای مون نایت تبدیل شود.

سریال Moon Knight در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا