1%
  • 0/10

کارگردان سریال Moon Knight سرانجام به مهمترین سوال مخاطبان پاسخ داد!

پایانی بر گمانه زنی‌ها

کارگردان سریال Moon Knight سرانجام به مهمترین سوال مخاطبان پاسخ داد! ۳ ۰۷ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
کارگردان سریال Moon Knight

کارگردان سریال Moon Knight در بخشی از کتاب Moon Knight: The Art of the Series به گمانه زنی‌ها درباره بی‌هوش شدن‌های شخصیت اصلی خاتمه داده است.

مارول با همکاری سرویس استریم دیزنی پلاس سریال Moon Knight را در نیمه نخست سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر کرد که از قضا بسیار مورد توجه قرار گرفت. داستان درباره یک مزدور به نام مارک اسپکتر است که وقتی در آستانه مرگ قرار می‌گیرد، با یکی از الهه‌های مصر باستان بنام کانشو معامله کرده و زنده می‌ماند. مارک در ازای زنده ماندن مجبور است بعنوان آواتار کانشو عمل کرده و کنترل بدن خود را در اختیار او بگذارد.

پروتاگونیست سریال بخاطر اتفاقاتی که در زندگی‌اش بخصوص دوران کودکی رخ داده، دچار اختلال چندشخصیتی بوده و سه شخصیت متفاوت با نام‌های مارک اسپکتر، استیون گرانت و جیک لاکلی دارد. مارک و استیون حضور پررنگی در طول سریال Moon Knight داشته اما حضور جیک تنها به قسمت پایانی خلاصه می‌شود.

کتاب Marvel Studios Moon Knight: The Art of the Series هم اکنون در دسترس بوده و در بخشی از آن به گمانه زنی‌های مخاطبان درباره بی هوش شدن‌های شخصیت اصلی پاسخ داده شده است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، پروتاگونیست گاهی بطور ناگهانی بیهوش شده و پس از بدست آوردن هوشیاری، در مکانی کاملاً متفاوت بود. از همین رو، نه پروتاگونیست و نه مخاطب نمی‌دانست چه اتفاقی رخ داده است.

محمد دیاب (Mohamed Diab) یکی از سه کارگردان سریال Moon Knight بوده و در کتاب Moon Knight: The Art of the Series به شفافسازی درباره بی هوش شدن‌های شخصیت اصلی پرداخته است:

کارگردانی صحنه‌های مربوط به بیهوش شدن جالبتر از صحنه‌های اکشن بود. شما [بعنوان مخاطب] به مکان دیگری انتقاد داده می‌شوید، بدون اینکه بدانید چه اتفاقی افتاده است. حتی شخصیت اصلی هم نمی‌دانست. همین هم باعث می‌شد مخاطب سفت به صندلی‌اش بچسبد!

کارگردان مصری در ادامه صحبت‌های خود به گمانه زنی‌ها پایان داد و تایید کرد هر بار که پروتاگونیست بیهوش می‌شد، جیک لاکلی کنترل را بدست می‌گرفت:

در پایان، متوجه شدیم که عامل بی هوش شدن‌ها جیک بود. سوال مهمی بود: آیا جیک قرار است در سریال ما حضور داشته باشد؟ در نهایت بدون اینکه در سریال حضور فیزیکی داشته باشد، در تمام  طول سریال حاضر بود.

اسکار آیزاک (Oscar Isaac) بازیگر نقش مون نایت (Moon Knight) است. او در سال گذشته میلادی تایید کرد مشغول مذاکره با مارول است تا بار دیگر بعنوان این ابرقهرمان جلوی دوربین بیاید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments