#مهسا_امینی

سومین به‌روزرسانی Monster Hunter World: Iceborne به‌زودی برای ویندوز منتشر می‌شود

این به‌روزرسانی هم‌اکنون برای کاربران کنسولی در دسترس قرار دارد

سومین به‌روزرسانی Monster Hunter World: Iceborne به‌زودی برای ویندوز منتشر می‌شود سورنا رضایی ۰ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
سومین به‌روزرسانی Monster Hunter World: Iceborne

با توجه به اطلاعات رسمی که شرکت کپکام منتشر کرده، سومین به‌روزرسانی Monster Hunter World: Iceborne اواخر فروردین در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

اکانت رسمی مانستر هانتر در توییتر اخیرا تصویری را به اشتراک گذاشته است که برنامه‌ریزی‌های سازندگان برای انتشار به‌روزرسانی‌های Monster Hunter World: Iceborne را نشان می‌دهد. با توجه به این نقشه‌ی راه، سومین به‌روزرسانی که تحت عنوان Title Update 3 شناخته می‌شود، در تاریخ ۲۱ فروردین (مصادف با ۹ آوریل) در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. این به‌روزرسانی دیروز برای کاربران کنسولی منتشر شد و دو هیولای جدید به نام‌های Raging Brachydios و Furious Rajang را در کنار چند محتوای دیگر به بازی اضافه می‌کند.

شرکت کپکام در گذشته گفته بود یکی از هیولاهای محبوب فرنچایز مانستر هانتر در آینده به Monster Hunter World: Iceborne می‌آید و به لطف این نقشه‌ی راه، حالا می‌دانیم منظور کدام هیولا بوده است. طبق اطلاعاتی که در تصویر قرار گرفته، التریئون به‌واسطه‌ی چهارمین به‌روزرسانی به بازی اضافه شده و کاربران می‌توانند به شکار آن بپردازند. این به‌روزرسانی همچنین زره‌ها و سلاح‌هایی را شامل می‌شود که در طراحی آن‌ها از التریئون الهام گرفته شده است. متاسفانه تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسانی Title Update 4 مشخص نیست و تنها می‌دانیم که طی ماه مه (۱۲ اردیبهشت الی ۱۱ خرداد) عرضه خواهد شد. در ضمن، این اژدهای سیاهرنگ و قدرتمند برای نخستین بار در Monster Hunter 3 معرفی شده بود.

سازندگان Monster Hunter World: Iceborne تصمیم گرفتند به مناسبت شروع فصل بهار، یک رویداد به نام Full Bloom Fest برگزار کنند. این رویداد از تاریخ ۲۲ فروردین (مصادف با ۱۰ آوریل) آغاز شده و در تاریخ ۱۸ اردیبهشت (مصادف با ۷ مه) به پایان می‌رسد. رویداد Full Bloom Fest تنها برای خریداران بسته‌ی الحاقی Iceborne در نظر گرفته شده است و آن دسته از کاربرانی که تنها نسخه‌ی معمولی را دارند، می‌توانند بار دیگر ماموریت‌های رویداد Spring Blossom Fest را به سرانجام برسانند.

در پایان، لازم به ذکر است که این نقشه‌ی راه تنها تا پایان ماه مه را پوشش می‌دهد. سازندگان وعده داده‌اند در آینده جزئیات بیشتری را درباره‌ی به‌روزرسانی‌های بعدی به اشتراک خواهند گذاشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا