#مهسا_امینی

فروش بازی Monster Hunter: World از مرز 13 میلیون گذشت

هدیه کپکام به طرفداران بابت فروش زیاد بازی

فروش بازی Monster Hunter World

فروش بازی Monster Hunter: World همچنان ادامه دارد و در آخرین اخبار منتشر شده از سوی کپکام، فروش این عنوان از مرز 13 میلیون نسخه گذشته است.

بازی Monster Hunter: World یک عنوان بسیار موفق برای شرکت کپکام (Capcom) است. این بازی که در سبک نقش آفرینی اکشن ساخته شده، در تاریخ 26 ژوئن 2018 (6 بهمن 1396) برای کنسول‌های پلی‌‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شد. حال در گزارش مالی جدید کپکام آمده است که فروش این بازی همچنان ادامه دارد و امروز 27 تیرماه 1398 به فروش 13 میلیونی دست یافت.

این در حالی است که کپکام در ماه گذشته، آمار فروش بازی را منتشر کرد که این رقم 11 میلیون نسخه بود. همچنین بازی Monster: Hunter World با کنار زدن Resident Evil 5 به پرفروش‌ترین بازی این شرکت ژاپنی در طول تاریخ تبدیل شده است. عنوان Resident Evil 5 با 7.5 میلیون نسخه بعد از Monster Hunter: World در جایگاه دوم قرار دارد.

کپکام به مناسبت فروش بسیار زیاد این عنوان، تصمیم دارد به تمام بازیکنان خود آیتم‌های با ارزشی هدیه بدهد، در اکانت توییتر کپکام آمده:

ما این فروش بزرگ را با دادن، بسته‌هایی از آیتم‌های ویژه با شما جشن می‌گیریم. حواستان جمع باشد این بسته‌ها فقط در بازه زمانی 25 ژولای تا 29 آگوست در دسترس خواهد بود

طرفداران بازی Monster Hunter: World با جوایز روزانه کپکام در این بازی، آشنایی کامل دارند. این بسته هم در بازه زمانی 24 تیر تا 7 شهریور ماه در دسترس خواهد بود. از محتویات داخل این بسته‌ میتوان به یک Attack Jewel، سیزده عدد Appreciation Tickets، سیزده عدد Silver Eggs، سه عدد Gold Wyvern Print و سه عدد Heavy Armor Spheres اشاره کرد.

تمام این موضوعات در حالی است که DLC جدید این عنوان به نام Iceborne هنوز منتشر نشده. این بسته الحاقی شامل سرزمین تازه همراه با مراحل، آیتم‌ها و هیولاهای جدید می‌شود که قرار است در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا