فصل چهارم بازی Warzone 2 و Modern Warfare 2 معرفی شد

یک هفته تا انتشار

فصل چهارم بازی وارزون 2

شرکت اکتیویژن به تازگی از محتوای جدید فصل چهارم بازی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 پرده برداشت.

استودیوی اینفینیتی وارفر همچنان به پشتیبانی از بازی‌های جدید کالاف دیوتی ادامه داده و همان‌طور که انتظار می‌رفت، ساعاتی قبل از فصل چهارم دو بازی Warzone 2 و Modern Warfare 2 رونمایی شد. این فصل قرار است راس ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه، ۲۴ خرداد ماه به وقت ایران (ساعت ۹ صبح روز ۱۴ ژوئن به وقت آمریکا) برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شود.

این فصل دارای یک اپراتور جدید به نام وندل بوده و در کنار آن، نقشه جدیدی با ابعاد متوسط تحت عنوان Vondel به وارزون 2 اضافه می‌شود. گفته شده که این نقشه از همان ابتدا در حالت‌های Resurgence، DMZ و Lockdown LTM در دسترس قرار دارد و بعدها Battle Royale استاندارد برای آن ارائه خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، در این فصل یک خودرو رزمی تازه که قابلیت حرکت در خشکی و آب را دارد، به بازی راه می‌یابد. از دیگر محتوای فصل چهارم وارزون 2 می‌توان به بازگشت Favorite Supply Boxes، مه پویا، بهبود میدان دید، راه‌اندازی دوباره وارزون رنکد اشاره کرد. همچنین، یک سری تغییرات توپوگرافی در نقشه Al Mazrah در جهت بهبود مبارزات ایجاد خواهد شد.

در کنار نقشه جدید Vondel، شرکت اکتیویژن از انتشار شش نقشه جدید دیگر تحت عناوین Showdown و Kunstenaar District و Mercado و Penthouse و Mawizeh Marshlands و Ahkdar Village برای بخش چندنفره بازی مدرن وارفر 2 خبر داده است. به علاوه، حالت‌های ۱۲ نفره Search & Destroy و Prisoner Rescue طی این فصل به بازی مدرن وارفر 2 اضافه می‌شوند.

لازم به ذکر است که کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 و وارزون 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا