اسلحه های جدید وارزون 2

آموزش: بهترین لوداوت‌های اسلحه های جدید وارزون 2 و مدرن وارفر 2

پیستول‌های فصل سوم کالاف دیوتی؛ موشک‌های زمین به زمین!

آموزش: بهترین لوداوت‌های اسلحه های جدید وارزون 2 و مدرن وارفر 2 نیما خدارحمی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش

اسلحه های جدید وارزون 2 و مدرن وارفر 2 یکی پس از دیگری با قدرت خود ما را غافلگیر می‌کنند. اما چگونه بهترین استفاده از آن‌ها را داشته باشیم؟ با ما همراه باشید تا در این مطلب نگاهی به بهترین لودواوت‌های جدیدترین تفنگ‌های کالاف دیوتی داشته باشیم.

آپدیت فصل سوم بازی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 تفنگ‌های جدید، عجیب و البته دوست داشتنی را به بازی افزود که می‌توان گفت بیش از هر تفنگ دیگری در بازی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 نظر کاربران را جلب کرده‌اند. پیستول FTAC Siege که البته شباهت بسیاری به تفنگ‌های دسته SMG داشته و تفنگ GS Magna که در حقیقت نسخه تمام خودکار تفنگ .50 GS است. این دو به خودی خود تبدیل به دو غول بی شاخ و دم در دنیای کالاف دیوتی شده‌اند، اما در این مطلب سعی داریم نگاهی به چند لوداوت برای این دو تفنگ داشته باشیم که آن‌ها را بیش از پیش قوی و ترسناک می‌کنند.

لوداوت تفنگ FTAC Siege در کالاف دیوتی برای مبارزات نزدیک

Barrel: STF-U

Laser: FJX Diod 70

Optic: Cronen Mini Dot

Stock: FTAC Siege Folder

Grip: Sur-160

لوداوتی که در این بخش برای تفنگ FTAC Siege معرفی کردیم، لوداوتی بی نظیر برای بازی مدرن وارفر 2 است. این لوداوت لگد تفنگ را به مراتب نسبت به نسخه خام قابل کنترل کرده و در عین حال سرعت حرکت و نشانه گیری را به شکل غیر قابل تصوری افزایش می‌دهد. این ویژگی‌ها همه و همه این تفنگ را تبدیل به غول مبارزات نزدیک می‌کنند. البته فراموش نشود که شما برای چینش کامل این لوداوت نیازمند ارتقا این تفنگ تا سطح ۲۶ هستید. بهترین بخش‌ها برای رسیدن به این سطح از تفنگ تجربه بخش DMZ و نقشه Shipment در بخش مولتی پلیر هستند.

پس از ارتقا این تفنگ، اولین افزونه‌ای که باید به آن اضافه کنید STF-U در بخش Barrel است. این افزونه جلوی لرزش دست اپراتور در زمان شلیک پیاپی را گرفته و در عین حال به عنوان یک صدا خفه کن عمل می‌کند. در حقیقت شما با یک تیر دو نشان را هدف می‌گیرید.

پس از آن به سراغ افزونه FJX Diod 70 در بخش Laser می‌رویم. این افزونه زمان نشانه گیری از دست رفته توسط Barrel را جبران کرده و سرعت شلیک در زمان دویدن را نیز افزایش می‌دهد. در ادامه به استفاده از Sur-160 در بخش Grip می‌رویم که در کنار افزونه FTAC Siege Folder در بخش Stock، لگد تفنگ را کاهش می‌دهند. در نهایت به بخش Optic می‌پردازیم که بستگی به سلیقه شخصی شما دارد، با این حال ما Optic سبک Cronen Mini Dot را انتخاب کردیم.

لوداوت تفنگ FTAC Siege در کالاف دیوتی برای مبارزات در فاصله متوسط

Barrel: STF-U

Laser: FJX Diod 70

Optic: Cronen Mini Dot

Stock: Heist-LW

Magazine: 50 Round Drum

این لوداوت تفنگ FTAC Siege مناسب کسانی است که قصد دارند به حمایت از تک تیر انداز تیم خود در وارزون 2 بپردازند. همانطور که مشاهده می‌کنید، افزونه‌های Barrel، Laser و Optic با لوداوت پیشین یکسان هستند، با این حال در بخش Stock ما افزونه Heist-LW را انتخاب کرده‌ایم که دقت و کنترل بیشتری به تفنگ شما می‌دهد.

در پایان نیز اشاره شده از خشاب ۵۰ گلوله‌ای در تفنگ خود استفاده کنید. دلیل انتخاب این خشاب، سرعت شلیک بسیار بالای FTAC Siege است. جالب است بدانید این تفنگ سریع‌ترین تفنگ در میان تمام SMGها و پیستول‌های بازی‌های کالاف دیوتی وارزون 2 و کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 است. به عبارت دیگر خشاب شما به سرعت تخلیه خواهد شد و این چیزی نیست که شما در مبارزات سنگین وارزون 2، به خصوص بخش Resurgence بخواهید!

حال که نگاهی به دو لوداوت کاملا متفاوت از تفنگ FTAC Siege داشتیم، زمان آن رسیده نگاهی به دیگر تفنگ فصل سوم وارزون 2 داشته باشیم. تفنگ GS Magna همانطور که اشاره شد نسخه تمام خودکار تفنگ .50 GS است. همچنین بد نیست بدانید که شما می‌توانید از این تفنگ در حالت اکیمبو استفاده کنید که البته استفاده از آن را به دلیل لگد بسیار قوی به شدت سخت می‌کند. البته لوداوتی که در ادامه برای شما معرفی کرده‌ایم، بخش بزرگی از نگرانی‌های شما برای این تفنگ را از بین خواهد برد!

بهترین لوداوت تفنگ GS Magna در وارزون 2 و مدرن وارفر 2

Barrel: SA Tyrant Fifty

Muzzle: EXF Fifty GS

Ammunition: .50 Pistol Overpressured +P

Magazine: 13 Round Mag

Grip: GS Magna Akimbo

در این لوداوت ما SA Tyrant Fifty را در بخش افزونه Barrel به دلایل بسیار زیادی انتخاب کردیم. این Barrel نه تنها برد تفنگ شما را افزایش می‌دهد، بلکه جلوی لرزش دست اپراتور شما را در زمان شلیک این تفنگ بسیار قوی می‌گیرد. اما نباید فراموش کرد که افزونه EXF Fifty GS در بخش Muzzle است که اثر این Barrel را افزایش داده و این تفنگ را تبدیل به قاتلی مملو از آرامش می‌کند. فراموش نکنید که قدرت گلوله تفنگ خود را با استفاده ازگلوله‌های .50 Pistol Overpressured +P در بخش Ammunition افزایش دهید.

همانطور که می‌دانید و البته اشاره شد، تفنگ GS Magna تفنگی تمام خودکار است و این یعنی خشاب آن سریع خالی می‌شود. از روی دیگر این تفنگ در دسته پیستول‌ها جای داشته و این یعنی خشاب آن گنجایش چندانی ندارد. در نتیجه انتخاب خشاب ۱۳ گلوله‌ای یکی از مهم‌ترین انتخابات برای این تفنگ است. متاسفانه این تفنگ دارای خشاب بزرگ‌تری در بازی نیست، با این حال استفاده هوشمندانه از ۱۳ گلوله می‌تواند شما را از خشاب بزرگ‌تر بی نیاز کند.

در نهایت به شما پیشنهاد می‌کنیم از افزونه Akimbo در بخش Grip استفاده کنید که دو تفنگ GS Magna را در اختیار شما قرار می‌دهد. به عبارت دیگر شما دو پیستول تمام خودکار به همراه ۲۶ گلوله در اختیار خواهید داشت که نه تنها در بخش مولتی پلیر بازی مدرن وارفر 2، بلکه در مبارزات نزدیک وارزون 2 می‌تواند هر حریفی را از مسیر شما خارج کند!

اسلحه های جدید وارزون 2 و مدرن وارفر 2 بدون شک تا مدت زمانی طولانی به دلیل قدرت بالای خود توسط کاربران مورد استفاده قرار خواهند گرفت و حال شما بهترین لوداوت‌ها برای استفاده مناسب از آن‌ها را در اختیار دارید. نظر شما درباره این لوداوت‌های اسلحه های جدید وارزون 2 و مدرن وارفر 2 چیست؟ در انتظار نظرات و البته لوداوت‌های پیشنهادی شما هستیم.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا