اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳

آموزش: نحوه بازگشایی سه اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳

پیستول یا تانک؟ مسئله این است!

آموزش: نحوه بازگشایی سه اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳ نیما خدارحمی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ راهنما و آموزش

سه اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳ غوغایی به پا کرده‌اند. تیم اکتیویژن در نیمه دوم فصل سوم بازی‌های محبوب خود سه اسلحه بحث برانگیز و جذاب را در اختیار ما قرار داده که در ادامه قصد داریم در کنار آشنایی بیشتر، نحوه بازگشایی آن‌ها را برای شما شرح دهیم.

فصل سوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 منتشر شد و مانند هر فصل و نیم فصل، در کنار نقشه‌ها و مد‌های جدید، ما دو تفنگ جدید نیز دریافت کردیم. بخش ریلودد فصل سوم وارزون 2 و مدرن وارفر 2 در کنار دو پیستول جدید، یک سلاح پرتابی با نام Throwing Star را در اختیار ما قرار داد. در ادامه نگاهی به نحوه بازگشایی این سه سلاح خواهیم داشت.

نحوه بازگشایی سلاح FTAC Siege در وارزون 2 و مدرن وارفر 2

سلاح FTAC Siege یکی از مورد انتظارترین سلاح‌ها در بازی وارزون 2 و مدرن وارفر 2 بود و از همان لحظه انتشار، مورد توجه کاربران قرار گرفت. شما می‌توانید این سلاح را در بخش مولتی پلیر مدرن وارفر ۲، وارزون ۲ و البته DMZ بازگشایی کنید. سلاح FTAC Siege توسط اکتیویژن (Activision) به عنوان یک پیستول تمام اتوماتیک که قطعات زیادی را از سلاح‌های SMG به ارث برده معرفی شد!

شما برای بازگشایی سلاح FTAC Siege در وارزون ۲ و مدرن وارفر ۲ باید با یکی از پیستول‌ها به انتخاب خود، ۵۰ دشمن را بدون نشانه گیری بکشید. پشت سر گذاشتن این چالش در بخش مولتی پلیر بازی مدرن وارفر ۲ به خصوص در نقشه‌های کوچک و حالت Hardcore بسیار آسان و سریع است. اما در صورتی که شما تنها به تجربه بازی وارزون ۲ می‌پردازید، پیشنهاد می‌شود این چالش را در نقشه جزیره آشیکا و حالت Resurgence سه یا چهار نفره پشت سر بگذارید. نا گفته نماند که شما با کشتن دشمنان هوش مصنوعی در چالش خود پیشرفتی نخواهید داشت و تنها کشتن دشمنان حقیقی سبب پیشرفت چالش می‌شود.

نحوه بازگشایی سلاح GS Magna در وارزون 2 و مدرن وارفر 2

تیم اکتیویژن پیستول GS Magna را یک پیستول تمام خودکار با گلوله .50 GS نامیده که گلوله مشابه با سلاح محبوب و پر قدرت .50 GS نیمه خودکار در خود دارد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید از این سلاح در حالت اکیمبو نیز استفاده کنید! البته نباید فراموش کرد که گلوله‌های پر قدرت این سلاح سبب لگد بسیار زیاد آن شده که کنترل این تفنگ چه در حالت تکی و چه در حالت اکیمبو را بسیار سخت می‌کند.

شما برای بازگشایی سلاح GS Magna باید با استفاده از سلاح .50 GS به سر ۳۰ دشمن شلیک کرده و آن‌ها را بکشید. به عبارت دیگر باید ۳۰ دشمن را هدشات کنید. مانند چالش سلاح FTAC Siege پیشنهاد می‌کنیم در بخش مولتی برای پیش برد این چالش به نقشه‌های کوچک روی آورده و در صورتی که قصد دارید این چالش را وارزون 2 تکمیل کنید، تمرکز خود را بر حالت Resurgence قرار دهید. از نو باید خاطر نشان کرد که کشتن دشمنان هوش مصنوعی سبب پیشرفت چالش شما نمی‌شود.

نحوه بازگشایی ستاره پرتابی (Throwing Star) در وارزون 2 و مدرن وارفر 2

ستاره پرتابی یا Throwing Knife توسط اکتیویژن با عنوان سلاح پرتابی کشنده‌تر، سریع‌تر، با برد بیشتر و البته تعداد بیشتر نسبت به Throwing Knife معرفی شده است.

شما برای بازگشایی این سلاح که بدون شک پر استفاده‌تر از Throwing Knife، بخصوص در بازی وارزون 2 خواهد بود، باید با استفاده از Throwing Knife ۵۰ دشمن را بکشید. بازگشایی این سلاح مانند هر دو تفنگ این فصل در بخش مولتی پلیر در نقشه‌های کوچک بسیار آسان و سریع است. در صورتی که تنها به تجربه بازی وارزون 2 می‌پردازید، بهترین روش برای شما استفاده از Throwing Knife در بخش Resurgence در برابر دشمنان بر زمین افتاده است. از نو باید اشاره داشت که کشتن دشمنان هوش مصنوعی سبب پیشرفت شما در چالش نخواهد شد.

نجوه بازگشایی FTAC Siege، GS Magna و ستاره پرتابی در بخش DMZ

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، شما می‌توانید هر سه اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳ را در بخش DMZ نیز بازگشایی کنید. اولین روش شما برای دریافت این سلاح‌ها، خروج موفق از منطقه پس از دریافت هر یک از این سلاح‌ها در بازی است. شما اینگونه می‌توانید سلاح را همیشه در اختیار خود داشته باشید. نا گفته نماند که یافتن سلاح در DMZ تا حد زیادی بستگی به شانس شما دارد. اما باید اشاره داشت که یک روش آسان‌تر نیز برای دریافت سلاح‌ها در DMZ وجود دارد‍!

در صورتی یکی از دوستان شما سلاح‌ها را دریافت کرده و در لوداوت خود دارد، می‌توانید او را به لابی خود دعوت کرده و از او بخواهید سلاح‌های مورد نظر را با خود به بازی بیاورد. پس از ورود به بازی از او بخواهید تا سلاح‌ها را بر زمین انداخته و در عوض شما آن را بردارید. در صورت خروج موفق از منطقه، شما سلاح مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

در پایان باید اشاره داشت برخی از دشمنان هوش مصنوعی شما ممکن است یکی از سلاح‌های جدید را در اختیار داشته باشند، پس از لوت کردن آن‌ها پس از کشته شدن غافل نشوید!

همچنین باید اشاره داشت که هر دو اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳ از طریق خرید بلوپرینت آن‌ها در فروشگاه بازی نیز قابل بازگشایی و دریافت است. با این حال روشی به غیر از پیش بردن چالش برای دریافت سلاح ستاره پرتابی در حال حاضر در اختیار ما نیست.

بازی‌های وارزون ۲ و مدرن وارفر در حال حاضر برای دریافت و تجربه در کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و البته رایانه شخصی در دسترس هستند. شما می‌توانید بازی وارزون ۲ را به طور کاملا رایگان دریافت و تجربه کنید. نظر شما درباره هر سه اسلحه جدید وارزون ۲ فصل ۳ چیست؟ فکر می‌کنید از کدام سلاح بیش از دیگر سلاح‌ها استفاده خواهید کرد؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما درباره آن‌ها هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا