گیاه جدید بازی ماینکرفت تنها یک گیاه ساده و تزئینی نخواهد بود!

گیاه Torchflower به روزرسانی ۱.۲۰ هنوز هم باید پیشرفت کند!

گیاه جدید بازی ماینکرفت

به روزرسانی ۱.۲۰ بازی ماینکرفت، احتمالا یکی از بزرگ‌ترین به روزرسانی‌های تاریخ این بازی باشد که ویژگی‌های کاربردی بسیاری را به این بازی می‌آورد. گیاه جدید بازی ماینکرفت یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها است که البته به باور عموم نیازمند برخی تغییرات است.

استودیو موجانگ (Mojang) به تازگی ویژگی‌های جدید بسیاری را معرفی کرده که همزمان با به روزرسانی ۱.۲۰ به بازی ماینکرفت افزوده می‌شوند. یکی از این ویژگی‌های جدید، گیاهی با نام Torchflower بوده که البته فراتر از یک گیاه معمولی است. در حالی که این گیاه، گیاهی معمولی نبوده، تعداد زیادی از کاربران باور دارند ویژگی‌های بیشتری نیز باید به این گیاه افزوده شود تا بیش از پیش از حالت گیاهی صرفا برای زیبایی خارج شود. به روزرسانی ۱.۲۰ با افزودن زیست بومی جدید، چوب‌های جدید و بسیاری آیتم‌های تزئینی نو، بهشت کاربرانی است که علاقمند به ساخت و ساز در بازی ماینکرفت هستند.

همانطور که اشاره شد، گیاه Torchflower که برای انتشار در به روزرسانی ۱.۲۰ برنامه ریزی شده فراتر از یک گیاه است. کاربران می‌تواند با استفاده از این گیاه، به پرورش موجوداتی با نام اسنیفر (Sniffer) بپردازند. اسنیفرها موجوداتی ما قبل تاریخی هستند که در به روزرسانی ۱.۲۰ وارد ماینکرفت می‌شوند. این موجودات دوست داشتنی، با توجه به رای‌های کاربران در صفحات رسمی بازی ماینکرفت به این بازی راه پیدا کردند. اسنیفرها به کاربران کمک کرده تا دانه‌های بسیار خاص را آسان‌تر پیدا کرده و به جمع آوری و کاشت آن‌ها بپردازند. با وجود این ویژگی کاربردی گیاه Torchflower، کاربران باور دارند این گیاه می‌تواند ویژگی مهم دیگری نیز داشته باشد!

کاربری با نام NinjaGamer1337 به تازگی در شبکه اجتماعی ردیت پستی به انتشار رسانده و عقیده دارد تیم موجانگ باید گیاه جدید بازی ماینکرفت را نورانی کند تا بتوان از آن به عنوان منبع نوری طبیعی استفاده کرد. این پست در مدتی کوتاه نظر تعداد قابل توجهی از کاربران را در ردیت و دیگر شبکه‌های اجتماعی جلب کرد. به عقیده اغلب کاربران نورانی شدن این گیاه ایده‌ای عالی بوده که می‌تواند خلاقیت کاربران در ساخت و ساز را افزایش دهد. نور طبیعی این گیاه می‌تواند به زیبایی جایگزین دیگر منابع نور در خانه‌ها شده و با ارائه نوری کاملا طبیعی، ارزش ساختمان‌های ساخته شده توسط کاربران را افزایش دهد و از سوی دیگر جلوی حمله دشمنان را به خانه‌های کاربران در شب هنگام بگیرد!

برخی کاربران باور دارند که نورانی کردن گیاه Torchflower و همراه شدن آن با برخی از آیتم‌های تزئینی دیگر در به روزرسانی جدید می‌تواند جلوه‌ای بسیار زیبا به سازه‌های کاربران در ماینکرفت ببخشد. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره شد، به روزرسانی ۱.۲۰ چوب‌های جدید به بازی اضافه کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به چوب بامبو اشاره داشت. در کنار آن باید به درخت‌های شکوفه گیلاس و همچنین چوب‌هایی با رنگ صورتی روشن اشاره داشت که می‌توان از آن در، فنس و دیگر سازه‌ها را ساخت و استفاده کرد. به روزرسانی ۱.۲۰ هنوز نام رسمی خود را دریافت نکرده است و امیدواریم طی روزهای آتی از نام این به روزرسانی نیز رونمایی شود.

عرضه آیتم‌های تزئینی جدید همیشه به مذاق کاربران خوش آمده چون به آن‌ها اجازه شکوفایی هر چه بیشتر خلاقیتشان را می‌دهد. ما باور داریم یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های به روزرسانی ۱.۲۰ درخت شکوفه گیلاس بوده که می‌تواند روحی تازه و لطیف به دنیای ماینکرفت ببخشد. نا گفته نماند عکس‌های انتشار یافته از به روزرسانی ۱.۲۰ مربوط به نسخه نهایی این به روزرسانی نبوده و امیدواریم نسخه نهایی آن به مراتب از عکس‌های انتشار یافته بهتر باشد. نظر شما درباره گیاه جدید بازی ماینکرفت و ویژگی‌های آن چیست؟ شما چه استفاده‌ای از این گیاه جدید بازی ماینکرفت خواهید داشت؟ منتظر نظرات شما هستیم.

4.2 15 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا