برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
مود بازی ماینکرفت
1%
  • 0/10

بهترین مود های بازی ماینکرفت در سبک نقش آفرینی

دنیای ماینکرفت را به The Elder Scrolls و The Witcher تبدیل کنید!

بهترین مود های بازی ماینکرفت در سبک نقش آفرینی ۱ ۲۵ دی ۱۴۰۱ راهنما و آموزش کپی لینک

اگر شما به طور همزمان طرفدار بازی ماینکرفت و بازی‌های سبک نقش آفرینی هستید، هشت سورپرایز بی نظیر برای شما داریم. قابلیت مود بازی ماینکرفت به ما اجازه داده بازی‌های سبک نقش آفرینی (RPG) را با شاهکار استودیو موجانگ (Mojang) یعنی ماینکرفت ترکیب کنیم!

بازی ماینکرفت، بهترین نمونه در بازی‌های سبک بقا و سند باکس است که به شما اجازه داده هر کاری که دلتان می‌خواهد در آن انجام دهید. از ساخت سازه‌های مختلف تا کشاورزی و دامداری و دیگر کارها، در بازی ماینکرفت قابل انجام است. در کنار آن، ساخت و اجرای مد در بازی ماینکرفت بسیار آسان بوده که به مد سازان اجازه داده پتانسیل این بازی را به بی نهایت برسانند!

بازی ماینکرفت به راحتی پتانسیل آن را داشته که تبدیل به یک بازی سبک نقش آفرینی یا اصطلاحا RPG شود و اینجا بوده که مد سازان دست به کار شده و با ارائه برخی مدهای جذاب، آن را به عنوانی حقیقی از سبک نقش آفرینی تبدیل کنند. فهرستی که در ادامه برای شما تهیه شده، نگاهی به بهترین مدها و نقشه‌های بازی ماینکرفت در سبک نقش آفرینی داشته که می‌توانند تجربیاتی بی نظیر را در اختیار شما قرار دهند.

توجه داشته باشید که مدهای معرفی شده با تمام نسخه‌های بازی ماینکرفت سازگار نیستند. از همین رو به شما پیشنهاد می‌کنیم پس از ورود به صفحه دانلود هر مد، نسخه‌های پشتیبانی شده توسط مد را بررسی کنید. همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید پیش از ورود به بازی ماینکرفت و از طریق لانچر آن، نسخه مورد نظر خود را دانلود و اجرا کنید.

مد RPG Stats

اولین مود بازی ماینکرفت در سبک نقش آفرینی، مد RPG Stats است. این مد بسیار ساده ولی کاربردی، برای هر عمل مهمی که انجام می‌دهید، آمار ارائه می‌دهد و این موضوع یکی از ارکان اصلی بازی‌های نقش آفرینی است. آمار این مود بازی ماینکرفت به شش دسته ضربات دور (Ranged)، ضربات نزدیک (Melee)، دفاع (Defense)، کشاورزی (Farming)، کار در معدن (Mining) و جادو (Magic) تقسیم می‌شوند.

شما می‌توانید هر یکی از بخش‌ها را تا سطح ۹۹۹ ارتقا دهید. این مد علاوه بر ارائه آمار، برای هر کاری به شما جایزه می‌دهد. به عبارت دیگر، نیاز نیست تا بی نهایت برای به دست آوردن الماس تلاش کنید، بلکه با رسیدن به برخی سطوح خاص، جوایزی دریافت می‌کنید که الماس‌ها می‌توانند بخشی از این جوایز باشند یا با کار بیشتر در معدن و ارتقا سطح، سرعت این کار را افزایش دهید.

لینک دانلود مد RPG Stats برای ماینکرفت

مد Bountiful

مد Bountiful در بازی ماینکرفت، تخته جایزه گیری را به این بازی اضافه می‌کند. شما با داشتن این مد مراحلی ویژه را دریافت می‌کنید که در ازای تکمیل آن‌ها، جوایزی خاص به شما تعلق می‌گیرد. همانطور که در بازی‌های سبک نقش آفرینی دیده شده، برخی از این مراحل سخت و برخی دیگر آسان هستند و همانطور که انتظار دارید، مراحل سخت، جوایز ارزنده‌ای برای شما فراهم می‌کنند.

مد Bountiful در کنار مراحل گفته شده، حکم‌هایی با نام Decree را به بازی اضافه می‌کند. شما با استفاده از هر حکم، مراحلی مختص به آن حکم را دریافت می‌کنید. به عبارت دیگر با استفاده از حکمی خاص، به جوایز خاص مورد نیاز دست پیدا کرده و نیازی نیست در جستجوی آیتم‌های مورد نیاز، تمام مراحل را پشت سر بگذارید. به طور کلی این مد برای سرگرمی چند برابر و البته رسیدن به جوایز مورد نیاز خود بسیار عالی است.

لینک دانلود مد Bountiful برای ماینکرفت

مد Antique Atlas

نقشه شاید در بازی ماینکرفت کاربردی باشد، اما کمتر کسی برای مسیر یابی از آن استفاده می‌کند. مد عالی Antique Atlas می‌تواند نقشه‌های این بازی را کاربردی کند. نقشه پیش فرض بازی در مقیاس ۱۶ در ۱۶ بوده، اما مد Antique Atlas نقشه بازی را به قسمت‌های مختلف تقسیم کرده و به شما اجازه می‌دهد نقاط مختلف نقشه را به طور دلخواه بررسی کنید. دور و نزدیک کردن در نقشه یکی دیگر از کاربردهای این مد بوده که می‌تواند بسیار برای شما مورد استفاده قرار بگیرد و حس و حال سفری طولانی و برای بقا را برای شما تداعی کند.

لینک دانلود مد Antique Atlas برای ماینکرفت

مد The Betweenlands

مد جذاب The Betweenlands یکی از حجیم‌ترین مود های بازی ماینکرفت بوده که سیلی از محتوای جدید را در کنار دنیایی جدید در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اسم دنیای جدید این مد، Betweelands بوده که داستان، موجودات و ساکنین مخصوص به خود را دارد.

دنیای The Betweenlands مکانیسم‌هایی جدید از جمله بوهای بد و مسمومیت غذایی را به بازی شما اضافه می‌کند. کلیت دنیای ماینکرفت در این بازی حفظ شده، اما محتوا و داستان اختصاصی این مد بسیار با ارزش هستند. این مد در کنار پیشرفت خارق العاده نسبت به بازی اصلی، اهدافی جدید را برای پشت سر گذاشتن توسط شما فراهم می‌کند.

لینک دانلود مد The Betweenlands برای ماینکرفت

مد Mineshafts and Monsters

دیگر مد جذاب داستانی ماینکرفت، Mineshafts and Monsters نام داشته که انبوهی از مراحل جدید را طی داستانی کامل در اختیار شما قرار می‌دهد. شما در این مد پس از پشت سر گذاشتن مرحله‌ای خاص، کتابچه‌ای مملو از مراحل جدید دریافت می‌کنید. اما این تازه آغاز کار شما است.

شما باید برای به دست آوردن مراحل بازی، به شکل دهی رابطه با روستاییان حاضر در بازی بپردازید و زمانی که آن‌ها با شما دوست شدند، از آن‌ها اطلاعات مراحل را دریافت می‌کنید. نا گفته نماند مد Mineshafts and Monsters تعداد زیادی مرحله فرعی داشته که می‌توانید آن‌ها را نیز پشت سر بگذارید. دیگر ویژگی‌های این مد سازه‌های جدید، موجودات جدید و سیستم خوش نامی و بد نامی گروه‌های مختلف درون این مد هستند!

لینک دانلود مد Mineshafts and Monsters برای ماینکرفت

مد Ars Nouveau

یکی از پایه‌های اصلی بازی‌های سبک نقش آفرینی، سیستم جادو است. تمامی بازی‌های نقش آفرینی محبوب از این ویژگی بهره می‌برند، اما چنین چیزی در بازی ماینکرفت غایب است. این موضوع را شما می‌توانید به آسانی با مد Ars Nouveau حل کنید که انبوهی از جادوها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما با استفاده از این مد می‌توانید جادو اجرا کرده، موجودات را در اختیار خود در آورده و حتی مراسم برگزار کنید! برای مثال، اگر در مبارزات به شما فشار آمد و بوی شکست به مشامتان رسید، می‌توانید از موجودات تحت اختیار خود برای کمک استفاده کنید. در پایان باید اشاره داشت که شما می‌توانید از جادوی خود در مسیر مثبت و منفی استفاده کنید. باید دید انتخاب شما کدام است!

لینک دانلود مد Ars Nouveau برای ماینکرفت

مد When Dungeons Arise

مدی که در این بخش به شما معرفی می‌کنیم، دقیقا همان چیزی است که نامش اشاره می‌کند. در این مد، سیاه چال‌ها تمام دنیای شما را فرا می‌گیرند. البته، سیاه چال‌های این مد با آن سیاه چال‌هایی که در دنیای ماینکرفت می‌شناسیم متفاوت بوده و در اطراف تمام سازه‌های بازی سیاه چال‌های جدید می‌سازد.

با استفاده از مد When Dungeons Arise شما می‌توانید به کاوش و کنکاش در راه روهای بی انتهای سیاه چال‌ها بپردازید. لازم به ذکر است که هر به روزرسانی تازه در این مد، سیاه چال‌های تازه به آن افزوده که به خوبی مهارت‌های شما را تست می‌کنند!

لینک دانلود مد When Dungeons Arise برای ماینکرفت

مد Wynncraft

آخرین مدی که برای شما داریم Wynncraft است که بازی ماینکرفت را به یک عنوان MMORPG تبدیل می‌کند. لازم به ذکر است که Wynncraft یک مد نبوده و در حقیقت سروری مد شده است! شما در این سرور مد شده به انتخاب یکی از پنج کلاس در آن پرداخته و با شکل دادن گروه‌ها به مبارزه موجودات دیگر و اژدهایان می‌روید.

سرور Wynncraft اولین مرتبه در سال ۲۰۱۱ در دسترس قرار گرفت و طی ۱۲ سال توسعه، انبوهی از محتوای جدید را در کنار جمعیتی غیر قابل تصور به خود دیده است. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر به تماشای ویدیوهای یوتیوب Hermitcraft بپردازید که خود یکی از موسسان این سرور است. به طور کلی باید گفت تجربه ماینکرفت در سرور Wynncraft بسیار جذاب است.

وبسایت سرور مد شده Wynncraft برای ماینکرفت

بدون شک مطلبی که امروز مطالعه کردید، بهشت برین طرفداران سبک نقش آفرینی و بازی ماینکرفت است. ازدیاد مود بازی ماینکرفت خوشبختانه انتخابات غیر قابل شمارشی را در اختیار ما قرار داده که امروز و در این مطلب توانستیم تنها برخی از آن‌ها را با شما در میان بگذارید. کدام مود بازی ماینکرفت در سبک نقش آفرینی برای شما دلنشین است؟ اگر شما نیز مدی در این سبک می‌شناسید، با ما و دیگر اعضای مجله سرگرمی در میان بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments