نگاهی به بهترین سیدهای ماینکرافت ۱.۱۹ و ۱.۲۰ در سال ۲۰۲۲

ماجراجویی‌های زیبایی را برای شما آرزومندیم!

بهترین سیدهای ماینکرافت

دنیای ماجراجویی شما در ماینکرافت بدون شک همیشه جذاب بوده، اما ما قصد داریم این ماجراجویی‌ها را جذاب‌تر از پیش کنیم. در این مطلب قصد داریم اشاره به برخی از بهترین سیدهای ماینکرافت ۱.۱۹ و ۱.۲۰ داشته باشیم که ماجراجویی کاربران را زیباتر از همیشه کرده‌اند!

پایان سال ۲۰۲۲ به زودی فرا رسیده و اگر کوچک‌ترین آشنایی با دنیای ویدیو گیم داشته باشید، نام یکی از بهترین و زیباترین عناوین تاریخ یعنی ماینکرافت را شنیده‌اید. از همین رو قصد نداریم به معرفی یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ بپردازیم. اما بسیاری از کاربران از سیدها (Seeds) در بازی ماینکرافت بی اطلاع بوده و پیش از پرداختن به معرفی بهترین سیدهای ماینکرافت ۱.۱۹ و ۱.۲۰ در سال ۲۰۲۲، قصد داریم معرفی کوتاه از سیدها داشته باشیم.

سیدها در حقیقت کدهایی در بازی ماینکرافت هستند که به شما اجازه می‌دهند یک دنیا در این بازی را از نو برای خود استفاده کنید. شما اگر در این بازی دنیایی جدید ساخته و تغییراتی را در آن ایجاد کنید، کدی مخصوص با نام سید دریافت کرده که می‌توانید آن کد را با دیگر کاربران به اشتراگ گذاشته تا آن‌ها نیز از دنیای شما با تمام جزئیات افزوده شده لذت ببرند. به لطف سیدها، دنیای ماینکرافت هر روز جذاب‌تر می‌شود.

بهترین سیدهای ماینکرافت ۱.۱۹ و ۱.۲۰ در سال ۲۰۲۲

Mangrove Swamp

دنیای Mangrove Swamp برای کسانی که عاشق ساحل مملو از قورباغه هستند بی نظیر است. در این دنیا شما می‌توانید روستایی زیبا، هرمی بزرگ و کشتی تخریب شده‌ای را لوت کنید.

سید: -3546842701776989958 در نسخه ۱.۱۹

Marine Cove

کوهستانی زیبا در کنار دریا، رویایی و بی نظیر است. حال تصور کنید در کنار آن‌ها غاری وجود داشته که تنها از طریق آب قابل دسترسی است. درون غار فضایی شگفت انگیز در انتظار شما است. البته ناگفته نماند که سمندرهای مکزیکی (Axolotl) نیز منتظر شما هستند. این گونه آبزی قدرت حمله ور شدن به دیگر آبزیان را دارد.

سید: -1058557249 در نسخه ۱.۱۹

Underground Village

در اعماق زمین، ایندیانا جونز درون خود را زنده کرده و به کاوش در Underground Village بروید. روستایی در اعماق زمین منتظر شما بوده که مملو از غنیمت‌های گران بها، البته در کنار خطرات کشنده است.

سید: -2411962888717872099 در نسخه ۱.۲۰

Diamonds for Everyone

الماس‌ها همانطور که در دنیای واقعی کمیاب بوده و هر کسی در فکر آن‌ها است، در دنیای ماینکرافت نیز کمیاب بوده و هر کسی به دنبال آن‌ها می‌گردد. ما برای شما دنیایی می‌شناسیم که در هر گوشه آن هزاران الماس یافت می‌شود.

سید: -4361528937055201680 در نسخه ۱.۱۹

Snowy Mountain Town

نیازی به ترسیدن از دشمنان یا غارت گران نیست. در دنیای Snowy Mountain Town می‌توانید به سراغ ماجراجویی آرام و زیبا در روستایی کوهستانی بروید که افق آن فرسخ‌ها امتداد دارد.

سید: -1835791246155633249 در نسخه ۱.۱۹

Cities in the Underdark

کاربران بی باک و قدرتمند این زیست بوم را بیش از هر کسی می‌پذیرند. زیست بومی مملو از خطرات کشنده که در ۱۵ شهر زیر زمینی پراکنده شده‌اند. البته نباید فراموش کرد که در کنار خطرات، غنایم بی شمار یافت می‌شود.

سید: -2296616468809785931 در نسخه ۱.۲۰

Need Some Help?

اگر نیازمند کمک هستید، این دنیای مورد علاقه شما خوهد بود. در این دنیا NPCهای روحی وجود داشته که به شما در جابجایی و جمع آوری آیتم‌های خاص کمک می‌کنند. البته ناگفته نماند که برای یافتن آن‌ها باید به عمق جنگل‌ها بروید.

سید: -702411727950161736

دنیای ماینکرافت به طور روزانه در حال به روزرسانی توسط کاربران و توسعه دهندگان است. اما اگر فکر می‌کنید شما پیشرفت چندانی در ساخت دنیا در این بازی نداشته‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنید سیدهای معرفی شده را حتما امتحان کنید. تجربیات خود از این سیدها را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین، سید خود یا اگر سید مورد علاقه‌ای دارید را با ما به اشتراک بگذارید.

3.9 28 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا