رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 دیگر به صورت ماهانه برگزار نمی‌شوند

ردموندی‌ها می‌خواهند انعطاف‌پذیر باشند

رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 دیگر به صورت ماهانه برگزار نمی‌شوند سورنا رضایی ۰ ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20

مایکروسافت در اقدامی غیرمنتظره برنامه‌ریزی‌های خود را تغییر داده و از این پس رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 را به صورت ماهانه برگزار نمی‌کند.

مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 رونمایی کرد که نخستین قسمت آن در ماه مه پخش شد. این رویدادها که به واسطه‌ی همه‌گیری کرونا به صورت لایو استریم پخش می‌شوند، روی سرویس‌ها، بازی‌های ویدیویی و کنسول‌ها تمرکز دارند. معرفی چنین رویدادهایی از سوی ردموندی‌ها اقدام غیر منتظره‌ای نبود. به هر حال، در آستانه‌ی ورود به نسل نهم هستیم و شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تولید کنسول‌های بازی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا کاربران را برای مهاجرت به نسل بعد مجاب کنند.

این شرکت در اقدامی غیرمنتظره و بدون هیچ گونه اعلام قبلی، پست مربوط به رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 در وب سایت رسمی ایکس‌باکس را به‌روزرسانی کرد. این غول تکنولوژی در متن جدید نوشت رویدادهای Xbox 20/20 با هدف انتشار ماهانه‌ی اطلاعات معرفی شدند اما مایکروسافت نمی‌تواند به وعده‌ی خود در این باره عمل کند. ردموندی‌ها تصمیم گرفته‌اند از این پس روش‌های متنوعی را برای اعلام خبرها و همچنین انتشار اطلاعات جدید به کار بگیرند:

پس از ارزیابی مجدد برنامه‌ریزی‌هایمان برای ماه‌های باقی مانده از سال جاری، تصمیم گرفتیم رویدادهای تبلیغاتی Xbox 20/20 تنها روش برای انتشار اطلاعات جدید نباشد. در حال حاضر اخبار بسیار زیادی پیرامون ایکس‌باکس سری ایکس، بازی‌های جدید مانند Halo Infinite و همچنین سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس داریم که می‌توانیم آن‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

از این پس روش‌های جدیدی را برای اعلام اخبار به کار می‌بریم. این روش جدید می‌تواند یک رویداد اختصاصی، ویدیوهای یوتیوب، نمایش‌های مشترک با دیگر شرکت‌ها یا انتشار پست از طریق وب سایت رسمی ایکس‌باکس باشد. می‌خواهیم در قبال نحوه‌ی ارتباطمان با شما انعطاف‌پذیر عمل کنیم.

فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش ایکس‌باکس چندی پیش صراحتا اعلام کرد رویداد تبلیغاتی جدید ایکس‌باکس طی آگوست (ماه جاری میلادی) برگزار می‌شود. او هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت و نمی‌دانیم این لایو استریم اواسط یا اواخر ماه پخش می‌شوند. همچنین مشخص نیست مایکروسافت چه برنامه‌هایی را برای آن تدارک دیده است. با این حال، با قطعیت می‌توان گفت سیاست جدید، ماه جاری را شامل نمی‌شود و احتمالا از سپتامبر اجرایی خواهد شد. از همین رو، جای هیچ گونه نگرانی پیرامون رویداد آگوست وجود ندارد.

همان‌طور که در پاراگراف قبلی اشاره شد، در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات رسمی از رویداد ایکس‌باکس در ماه آگوست نداریم. با این حال، گزارش‌های غیر رسمی ادعا کرده‌اند مایکروسافت در جریان لایو استریم جدید خود نه تنها ایکس‌باکس لاکهارت را برای نخستین بار به نمایش می‌گذارد، بلکه قیمت هر دو کنسول نسل نهمی خود را اعلام خواهد کرد. لاکهارت، مدل ضعیف‌تر ایکس‌باکس سری ایکس بوده که طبق شایعات قیمت پایین‌تری هم خواهد داشت. برای مشاهده‌ی مشخصات لو رفته می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا