1%
  • 9/10
مارول

مایکل جیانکینو از دلیل انتشار نسخه رنگی فیلم Werewolf by Night گفت

اقدام عجیب اما جالب استودیو مارول!

مایکل جیانکینو از دلیل انتشار نسخه رنگی فیلم Werewolf by Night گفت
۴ ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ مارول اشتراک‌گذاری

به‌دنبال رونمایی دیزنی از نسخه رنگی فیلم Werewolf by Night، مایکل جیانکینو (Michael Giacchino) درباره این اقدام غیرمنتظره مارول صحبت کرده تا به سردرگمی طرفداران پایان بدهد.

ماه اکتبر سال گذشته بود که استودیو مارول با انتشار فیلم هالووینی Werewolf By Night، برای اولین بار از برندی جدید به‌نام Special Presentation رونمایی کرد که شیوه‌ای نوین در زمینه تولید محتوا است که در قالب فیلم‌هایی اختصاصی و کوتاه از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شوند. به‌لطف کارگردانی بی‌نظیر مایکل جیانکینو، فیلم کوتاه گرگینه در شب توانست به اثری فراموش نشدنی که ادای احترامی به فیلم‌های ترسناک دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی است تبدیل شود و طرفداران دنیای سینمایی مارول را نسبت به آینده فرانچایز امیدوار کند.

روز گذشته وقتی دیزنی در گزارشی رسمی تایید کرد که در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، نسخه رنگی فیلم از دیزنی پلاس پخش می‌شود، علامت سوال‌های زیادی در فضای مجازی بوجود آمد چراکه همه از این اقدام عجیب و غیرمنتظره مارول شوکه شده بودند. به‌همین جهت مایکل جیانکینو ساعاتی پیش در توییتر درباره این موضوع صحبت کرد و به سردرگمی طرفداران پایان داد. به‌گفته او، تمام تمرکز تیم توسعه روی نسخه رنگی بوده اما به‌دلیل ادای احترام به فیلم‌های ترسناک دهه ۳۰ و ۴۰، درنهایت تصمیم گرفتند با نسخه سیاه و سفید به استقبال طرفداران بروند.

ما زمان زیادی را صرف کار روی نسخه رنگی کردیم اما چون می‌خواستیم گرگینه در شب ادای احترامی به فیلم‌های ترسناک قدیمی باشد، نسخه سیاه و سفید را به‌عنوان محصول نهایی انتخاب کردیم.

در حال حاضر سرنوشت گرگینه در شب و من ثینگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر شاهد معرفی شدن شخصیت‌هایی مثل مون نایت و بلید بودیم و در آینده نزدیک نیز قراره شاهد معرفی شخصیت‌هایی مثل پانیشر و گوست رایدر باشیم، احتمال اینکه آنها با اقتباس لایو اکشن Midnight Suns دوباره به دنیای سینمایی مارول بودیم بازگردند بسیار بالاست. 

فیلم Werewolf by Night in Color در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) همزمان با عرضه بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments