دیزنی پلاس از انتشار مجدد یکی از بهترین فیلم های مارول خبر داد

اقدام جالب و غیرمنتظره استودیو مارول

دیزنی پلاس از انتشار مجدد یکی از بهترین فیلم های مارول خبر داد پارسا خلیلی ۲۵ ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ مارول

طبق تایید رسمی دیزنی، یکی از بهترین فیلم های مارول قراره با تفاوتی بزرگ دوباره از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش شود.

مارول در فاز چهارم برای اولین بار از برند Special Presentation رونمایی کرد که شیوه‌ای نوین در زمینه تولید محتوا است که در قالب فیلم‌هایی اختصاصی و کوتاه از سرویس دیزنی پلاس پخش می‌شوند. این نوع محتوا با عنوان هالووینی Werewolf By Night و عنوان کریسمسی The Guardians of the Galaxy Holiday Special شروع شد و موفقیت بی‌سابقه آنها به‌نوعی درب‌ها را به روی فرصت‌های بی‌شماری باز کرد چراکه طبق شایعات اخیر مارول قصد دارد شخصیت‌های بیشتری را با این فرمت به دنیای سینمایی مارول معرفی کند یا داستان دیگر شخصیت‌های فرانچایز را گسترش بدهد.

با گذشت یک سال از پخش فیلم هالووینی Werewolf by Night، اثر آهنگساز محبوب مارول، یعنی مایکل جیاکینو (Michael Giacchino)، دیزنی به‌تازگی در گزارشی رسمی تایید کرده که ماه آینده این اثر فراموش نشدنی باری دیگر از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد، اما با تفاوتی بزرگ. اینطور که پیداست مارول بنا به‌دلایلی نامعلوم تصمیم گرفته تا با نسخه رنگی فیلم به استقبال طرفداران دنیای سینمایی مارول برود.

سال گذشته برایان گی (Brian Gay)، تهیه‌کننده فیلم طی مصاحبه با وب‌سایت ComicBook فاش کرده بود که بزرگترین دلیل استفاده از پالت رنگی سیاه و سفید، ادای احترام به فیلم‌های ترسناک دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی و همچنین روایت داستانی جذاب با لحن خشن و تاریک بود.

می‌دانید این تصمیم غیرمنتظره تماما تحت تاثیر داستانی است که سعی کردیم برای طرفداران به تصویر بکشیم. تمام شخصیت‌های فیلم شکارچیان هیولاهای شرور هستند و به‌همین خاطر قرار نیست صرفا دور هم جمع شوند و از یک شام خوب لذت ببرند. آنها در داستان حضور دارند تا با هم بجنگند و به شکار موجوداتی ترسناک بپردازند. بنابراین داستان مد نظر ما مستلزم این است که ترس را به بهترین شکل ممکن به مخاطب القا کنیم. اینجاست که استفاده از پالت رنگی سیاه و سفید به‌میان می‌آید، زیرا به ما اجازه می‌دهد نه‌تنها خشونت و لحن دارک فیلم را حفظ کنیم، بلکه تجربه‌ای کاملا متفاوت را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم. هم از لحاظ ژانر و هم از لحاظ استایل.

با توجه به اینکه کارگردانی بی‌نظیر مایکل جیاکینو باعث شد فیلم Werewolf by Night یه یکی از بهترین فیلم های مارول تبدیل شود، جای تعجب نیست که دیزنی و مارول بخواهند نسخه جدیدی از آن را دوباره منتشر کنند.

فیلم Werewolf by Night in Color در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) همزمان با عرضه بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

3.7 17 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا