#مهسا_امینی

ویدیو جدیدی از فیلم رزیدنت اویل: به راکون سیتی خوش آمدید منتشر شده است

داستان‌های کلر ردفیلد تمامی ندارد

رزیدنت اویل: به راکون سیتی خوش آمدید از فیلم‌های ژانر اکشن و دلهره‌آور، آذر ماه سال جاری به نمایش در‌می‌آید؛ حالا یا روی پرده نقره‌ای یا به صورت آنلاین. هر چه که باشد، تریلر نصفه و نیمه‌ای از آن منتشر شده که طی آن، با شخصیت و ظاهر کلیر ردفیلد بیشتر آشنا خواهیم شد.

انگار باید سال‌ها طول بکشد تا زامبی‌ها دنیا را نابود کنند؛ مگر چندبار باید راه نجاتی باقی بماند. در بیشتر فیلم‌های زامبی محور دنیا نابود می‌شود، اما دوباره کور سوی امیدی روشن می‌شود. این‌بار قرار است این روند را از ویدیو تازه منتشر شده‌ی رزیدنت اویل: به راکون سیتی خوش آمدید ببینیم که کلر با برادر بزرگ‌ترش برای زنده ماندن راهی سفر ماجراجویانه می‌شوند. شاید جالب باشد که بدانید سازندگان وعده داده‌اند که تا حد امکانات، با اتفاقات و فرم روایت داستان سری بازی‌های رزیدنت ایول پایبند هستند.

کایا اسکودلاریو (بازیگر فیلم خزنده و فیلم دونده هزارتو) قرار است نقش اول فیلم Resident Evil: Welcome To Raccoon City را بازی کند. یوهانش رابرتس (کارگردان فیلم ۴۷ متر پایین) هم قرار است کارگردانی‌اش را برعهده بگیرد. کارگردانی که سفر کلر را برایمان به نمایش می‌گذارد و دلایل بازگشت او را به تصویر می‌کشد.

در داستان‌مان کلر ردفیلد به خاطر خطراتی که احساس کرده بود، از شهر راکون فرار کرد. منتها او برگشته تا اطلاعات خیلی مهمی به برادرش بدهد.

گروهی از مردم در شهر Midwestern که زمانی Umbrella Corporation در آن واقع بود جمع می‌شود و سعی می‌کنند از دست زامبی‌ها جان سالم به در ببرند. اما از وقتی که شرکت آمبرلا نابود شد، این شهر هم روبه نابودی رفت و تمام چیزهای شر دنیا را در خودش جای داد. حالا این بازماندگان هستند که باید ببینند چه اتقافی برای شهرشان افتاده و راه نجاتی برایش پیدا کنند. همین‌جاست که باید کنترل Umbrella را به دست بگیرند و سروسامانی به شهر بدهند.

رابی آمل بازیگر سریال (بارگذاری) در نقش کریس ردفیلد، هانا جان کامن بازیگر فیلم (مردمورچه‌ای و زنبورک) در نقش جیل ولنتاین، نیل مک‌دونا بازیگر سریال (فلش) در نقش ویلیام برکین، اون جوگیا بازیگر فیلم (سرزمین زامبی‌ها) در نقش لیان کندی و تام هاپر بازیگر سریال (بادبان‌های سیاه) در نقش آلبرت وسکر قرار است نقش‌آفرینی شخصیت‌های این فیلم ترسناک را برعهده داشته باشند. یوهانس رابرتس هم علاوه بر کارگردانی، نویسنده‌ی این فیلم خواهد بود.

در ۶ قسمتی که از فیلم رزیدنت اویل در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۴، ۲۰۰۷، ۲۰۱۰، ۲۰۱۲و ۲۰۱۶ منتشر شده، همیشه نقش اول ماجرا، آلیس پرچمدار مبارزه با زامبی‌ها بوده. منتها این‌بار در فیلم رزیدنت اویل: به راکون سیتی خوش آمدید آلیسی در کار نیست و کایا اسکودلاریو در نقش کلر ردفیلد قهرمانی قصه را به عهده می‌گیرد و باید به برادر بزرگ‌تر از خودش پیامی بدهد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا