تریلر فیلم Resident Evil 2021 سرانجام از راه رسید

پوستر رسمی منتشر شد

سونی پیکچرز به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر فیلم Resident Evil 2021 را ساعاتی قبل در کانال یوتیوبش قرار داده است.

در پی محبوبیت رزیدنت اویل در مدیوم ویدیو گیم، اقتباس‌های سینمایی آن ساخته شد و روی پرده نقره‌ای آمد. فیلم‌ها در ابتدا دارای المان‌های ترسناک بودند اما به تدریج به آثاری اکشن محور تبدیل شدند. همین موضوع باعث شد طرفداران پروپاقرص مجموعه استقبالی از آن‌ها نشان ندهند. با این حال، محصولات مشترک اسکرین جم و سونی یپیکچرز توانستند در جلب نظر مثبت دیگر مخاطبان هدف موفق عمل کرده و انتظارات مالی را برآورده سازند. بدین ترتیب، طی سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۱۶ میلادی مجموعا شش فیلم ساخته شد که فروششان از مرز یک میلیارد دلار عبور می‌کند. حالا هم ریبوت مجموعه آماده شده و طی ماه‌های آتی به سینماهای سراسر جهان خواهد آمد.

ریبوت فیلم‌های رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil: Welcome to Raccoon City شناخته شده و برخلاف اقتباس‌های قبلی، سعی دارد تجربه‌ای ترسناک را برای بینندگان خود رقم بزند. طبق اطلاعات موجود از داستان با الهام از بازی‌های ویدیویی Resident Evil و Resident Evil 2 نوشته شده است؛ ویروس مرگبار آمبرلا در شهر راکون شیوع یافته و به ایجاد آشوب منجر شده است. در همین حین، شخصیت‌های نام آشنا از جمله کریس ردفیلد با نقش‌آفرینی رابی امل (Robbie Amell)، لئون اس. کندی با نقش‌آفرینی اون جوگیا (Avan Jogia) و کلر ردفیلد با نقش‌آفرینی کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) قصد دارند به مدارک مورد نیاز دست یافته و بدین ترتیب، آمبرلا را افشا کنند.

همان‌طور که وعده داده شده بود، سونی پیکچرز ساعاتی قبل اولین تریلر فیلم Resident Evil 2021 را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا ورود کلر ردفیلد به راکون سیتی را به نمایش می‌گذارد. نکته جالب‌توجه، لباس او است که مستقیما از بازی‌های ویدیویی مجموعه الهام گرفته شد. در ادامه شاهد ملاقات کلر و کریس هستیم. کریس از خواهرش می‌پرسد چرا بازگشته و دختر جوان هم در پاسخ ویدیویی را نشان می‌دهد که توسط یک روزنامه‌نگار برایش فرستاده شده و در آن درباره آزمایشات عجیب و غریب شرکت آمبرلا می‌گوید. در همین حین که صحبت‌های روزنامه‌نگار به گوش می‌رسد، شاهد انواع مختلف زامبی‌ها هستیم.

نکاتی مهمی که اولین تریلر فیلم Resident Evil 2021 در خود جای داده است به همین موارد خلاصه نمی‌شود. اگر به یاد داشته باشید، اولین نسخه رزیدنت اویل روی همکاری کریس ردفیلد و جیل ولنتاین تمرکز دارد. نسخه دوم هم کلر ردفیلد را به تصویر می‌کشد که برای یافتن برادر خود به راکون بازگشته اما متوجه می‌شود او به اروپا رفته تا آنجا روی اقدامات شرکت آمبرلا تحقیق کند. بدین ترتیب، فرزندان خانواده ردفیلد هرگز تجدید دیداری در شهر راکون نداشتند اما خلاف این را در فیلم شاهد هستیم. البته موردی که گفته شد، تنها تغییر داستانی نسبت به بازی‌های ویدیویی نیست.

یکی از اتفاقات مهمی که در بازی Resident Evil رخ می‌دهد، جدا شدن اعضای گروه آلفا از یکدیگر است. کاربر در این بخش می‌تواند انتخاب کند داستان را همراه کدام گروه پیش ببرد. اتفاق مشابهی در تریلر رخ می‌دهد. آلبرت وسکر از هم‌تیمی‌های خود می‌خواهد جدا شده تا بتوانند تمام عمارت اسپنسر را گشته و دلیل ناپدید شدن گروه براوو و اتفاقاتی که در شهر رخ می‌دهد را بیابند. در ضمن، تریلر شامل انواع مختلف زامبی‌ها می‌شود که برای مثال می‌توان به لیکر اشاره کرد. یک موجود عظیم هم در انتهای ویدیو تبلیغاتی دیده می‌شود که روی دوش‌های خود چشمان بزرگی دارد. گروهی از طرفداران احتمال می‌دهند هیولا مزبور ویلیام بیرکین باشد.

ویلیام بیرکین یکی از اصلی‌ترین دانشمندان در آزمایشات شرکت آمبرلا بود. او طی اتفاقاتی ویروس جی را به خود تزریق کرده و به موجودی زامبی مانند تبدیل شد. ویلیام همچنین با گذر زمان دچار جهش شده و چشمی بزرگ روی شانه‌اش ایجاد به وجود آمد. در انتها، لازم به ذکر است محصول جدید سونی از تاریخ ۳ آذر (مصادف با ۲۴ نوامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا