تهیه‌کننده Spider-Man از حضور مایلز مورالز در MCU می‌گوید

همکاری مایلز مورالز و اسپایدرمن تام هالند؟

مایلز مورالز در MCU

ایمی پاسکال (Amy Pascal) تهیه‌کننده شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) و مجموعه فیلم‌های Spider-Man به تازگی راجع به احتمال حضور مایلز مورالز در MCU صحبت کرده است.

مایلز مورالز (Miles Morales) یکی از شخصیت‌های محبوب مارول (Marvel) است که در چند وقت اخیر به لطف حضور در انیمیشن‌های Spider-Man: Into the Spider-Verse و Spider-Man: Across the Spider-Verse بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اکنون طرفداران بسیار هیجان دارند تا یک فیلم لایو اکشن از این شخصیت ساخته شود، اگر چنین اتفاقی بیفتد، در یک دنیای جدا جریان دارد یا دنیای سینمایی مارول؟

به تازگی ایمی پاسکال، تهیه‌کننده مجموعه فیلم‌های Spider-Man در جریان مراسم اولین نمایش انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse درباره احتمال ساخت فیلم لایو اکشن مایلز مورالز و همچنین پروژه‌ای با محوریت شخصیت اسپایدروومن (Spider-Woman) صحبت کرد و تائید کرد که تمامی این پروژه‌ها در دست ساخت قرار دارند و به‌زودی بیشتر از آن‌ها خواهیم شنید.

او همچنین درباره احتمال حضور مایلز مورالز در MCU و در کنار اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) نیز صحبت کرد. او در مصاحبه‌ای که با رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) داشت گفت احتمال این شخصیت به دنیای سینمایی مارول وارد نشود.

این طور که ایمی پاسکال می‌گوید، به احتمال زیاد فیلم لایو اکشن مایلز مورالز در یک دنیای مجزا اتفاق می‌افتد و قرار نیست شاهد همکاری او با اسپایدرمن تام هالند باشیم. او در این رابطه گفت:

اون‌ها توی دنیاهای کاملا مجزایی هستن. اما هیچ چیز قطعی نیست و من هم هرگز به هیچ چیزی نه نمی‌گنم. با این حال ما فیلم‌های زیادی درباره مایلز و فیلم‌های زیادی راجع به پیتر داریم. من تهیه‌کننده فیلم هستم و می‌خوام این مجموعه با تام هالند به کار خودش ادامه بده.

او همچنین راجع به تست نمایش تام هالند، پیش از انتخاب شدن برای نقش اسپایدرمن صحبت کرد و گفت هم او و هم رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) از عملکرد او حیرت‌زده شده بودند. او گفت:

من هرگز چنین چیزی ندیده بودم. اون تو نقش پیتر پارکر به شکلی زندگی می‌کرد که کاملا منحصر به فرد بود. اون احساساتی بود، بامزه بود. اون گیرایی خاص داره که پشت لبخندش پنهانه، اما شما می‌تونید اون رو حس کنید. تام اون رو به شکل زیبایی از شما پنهان می‌کنه.

جدیدترین فیلم Spider-Man در دنیای سینمایی مارول با بازی تام هالند در دست ساخت قرار دارد و هنوز تاریخ اکران آن مشخص نیست.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا