1%
  • 10/10

مروری بر تازه‌ترین اخبار مارول؛ از آینده دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول تا به‌روزرسانی فیلم هالک

سورپرایزهای زیادی در راه است!!

مروری بر تازه‌ترین اخبار مارول؛ از آینده دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول تا به‌روزرسانی فیلم هالک ۲۶ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول

یکی از افشاگران مشهور صنعت سینما در جدیدترین گزارش خود به آینده دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول پرداخته و به‌روزرسانی هیجان انگیزی از فیلم هالک را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

از انتشار پروژه‌های متعدد در بازه زمانی کوتاه گرفته تا روایت داستان‌هایی که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند، فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول طی چند سال گذشته با مشکلات جدی و انتقادات شدیدی مواجه شده است. متاسفانه بکارگیری استراتژی‌های غلط مثل ترجیح داد کمیت به کیفیت، فشار آوردن به اعضای تیم جلوه‌های ویژه، معرفی شخصیت‌های جدید بی‌شمار و از همه مهمتر ساختن پروژه‌های ریسکی و غیرضروری باعث شدند تا یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین فرانچایزهای تاریخ سینما به شکستی تجاری تبدیل شود.

در حالی که طرفداران بی‌صبرانه منتظر منتشر شدن به‌روزرسانی‌های رسمی در مراسم‌های کمیک کان سن دیگو و D23 Expo پیش رو هستند، ساعاتی پیش الکس پرز (Alex Perez)، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما یک گزارش غیررسمی مفصل منتشر کرده و درباره موضوعات زیادی از جمله آینده دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول، آخرین تغییرات داستان اصلی حماسه مولتی‌ورس و جدیدترین به‌روزرسانی‌های فیلم هالک صحبت کرده است. قبل از پرداختن به جزئیات این گزارش، باید توجه داشته باشید که هنوز هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، بنابراین تا وقتی استودیو مارول سکوت خود را نشکسته، انتظارات خود را مدیریت کنید.

الکس پرز ابتدا اعلام کرد که شخصیت کاپیتان کارتر نه‌تنها در فصل سوم سریال What If، بلکه در رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars نیز نقشی پررنگ خواهد داشت و یکی از قهرمانانی خواهد بود که دنیاهای موازی را از تهدید کانگ فاتح نجات می‌دهد. اینطور که پیداست شخصیت کانگ فاتح همچنان آنتاگونیست اصلی حماسه مولتی‌ورس است و علیرغم اتفاقات رخ داده، استودیو مارول نمی‌خواهد او را با ابرشرور دیگری عوض کند.

در ادامه گزارش، الکس پرز درباره آینده دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول صحبت کرد و مدعی شد که او چهره اصلی حماسه مولتی‌ورس است و قراره نقش پررنگی در شکل‌گیری داستان جنگ‌های مخفی و قسمت پایانی سه‌گانه‌اش داشته باشد. هنوز نمی‌دانیم که آیا فیلم Doctor Strange 3 چه زمانی اکران می‌شود و بخشی از کدام فاز فرانچایز پانزده ساله استودیو مارول است، اما طبق گزارش منتشر شده، انتظار می‌رود که یکی از پروژه‌های معرفی نشده فاز ششم باشد و مستقیما داستان جنگ‌های مخفی را راه اندازی کند. چرا؟ چون در سکانس پس از تیتراژ دنباله Doctor Strange 2 رسما تایید شد که داستان قسمت سوم قراره حول محور تلاقی دنیاها (موضوع اصلی کمیک‌های جنگ‌های مخفی) بچرخد.

او سپس به فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine پرداخت و مدعی شد که چیزی حدود هفتاد درصد داستان قراره در ووید (تایم لاینی واقع در انتهای زمان که در فصل اول سریال لوکی دیدیم) جریان داشته باشد. این موضوع کاملا منطقی است، زیرا اگر به‌خاطر داشته باشید قبلا شایعه‌ای مبنی بر جمع شدن ابرقهرمانان دنیاهای نابود شده به منظور مقابله با نسخه‌های مولتی‌ورسی کانگ مطرح شده بود. از طرف دیگر با توجه به لوگوی نابود شده فاکس، جای شکی نیست که استفاده ددپول از دستگاه سفر در زمان کیبل به رخ دادن فاجعه تلاقی دنیاها منجر شده و در نتیجه‌اش خط زمانی مردان ایکس فاکس به‌کلی نابود شده است. به‌همین خاطر تمرکز داستان روی خط زمانی ووید (The Void) کاملا منطقی است.

الکس پرز در آخر تایید کرد که علیرغم صحبت‌های ناامیدکننده فایگی، مارول علاقه دارد تا اقتباس لایو اکشن جنگ جهانی هالک را بسازد و داستانی به بزرگی سری فیلم‌های انتقام جویان را به تصویر بکشد. اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، فاز ششم سه رویداد کراس اوری بزرگ خواهد داشت که به‌صورت زنجیروار به یکدیگر متصل هستند و داستان اصلی حماسه مولتی‌ورس را شکل می‌دهند. البته تا وقتی لوگوی فیلم در یکی از مراسم‌های کمیک کان سن دیگو یا D23 Expo نمایش داده نشود، نمی‌توان نسبت به حقیقت داشتن این ادعا امیدوار بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments