تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3 بعد از انتقام جویان 5 خواهد بود

داستانی بین انتقام جویان 5 و 6

تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3

طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3 برای اکران بین دو فیلم انتقام جویان 5 و 6 در نظر گرفته شده است.

فیلم‌های سری Doctor Strange همیشه نقش بسیار مهمی را در دنیای سینمایی مارول بازی کرده‌اند؛ طوری که احتی اخیرا کوین فایگی (Kevin Feige)،‌ مدیر استودیو مارول (Marvel Studios) اعلام کرده بود که این شخصیت نقش بسیار کلیدی در MCU داشته و به همین دلیل نیز حضور او برای فیلم‌های بعدی از سری انتقام جویان، حیاتی خواهد بود.

بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش استیون استرنج (Stephen Strange) تا به امروز در آثار متعددی از دنیای سینمایی مارول حاضر شده و وظیفه به نمایش درآوردن جادوگر اعظم (Sorcerer Supreme) را برای طرفداران مارولی بر عهده دارد. با این حال، اخیرا خبر تازه‌ای درباره این شخصیت در دنیای سینمایی مارول منتشر شده که طرفداران استرنج را هیجان‌زده می‌کند.

به گفته فردی که در فضای مجازی اطلاعات بسیاری را طی سالیان گذشته درباره آثار دنیای سینمایی مارول لو داده، ظاهرا سازندگان قصد دارند تا تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3 را بعد از انتقام جویان 5 اعلام کنند. این یعنی پس از اتفاقات Avengers: Kang’s Dynasty باید شاهد ادامه داستان با ماجرای تازه استیون استرنج باشیم. این در حالی است که طبق اعلام رسمی سال گذشته در مراسم کمیک کان مارول، هیچ چیز به صورت قطعی توسط استودیو مارول تایید نشده است.

تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3 پس از Kang’s Dynasty به چه معنا خواهد بود؟

پیش‌تر هنگامی که با چارلیز ترون (Charlize Theron) برای ایفای نقش شخصیت کلیا (Clea) سوال شده بود، او اظهار کرد که کارهای بسیار زیادی را در دنیای سینمایی مارول، برای انجام دادن به همراه استیون استرنج دارد. کلیا در صحنه پس از تیتراژ فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness حاضر شده بود و استرنج را با خود به بعد تاریک یا همان Dark Dimension برد.

او در این سکانس اظهار می‌کند که ظاهرا استرنج باعث رخداد یک رسوخ (Incursion) شده و حال به کمک او نیاز دارد تا این مشکل را حل کند. رسوخ هنگام برخورد دو جهان موازی با یکدیگر و نابودی یک یا هر دو آن‌ها بود و این مورد را به خوبی در فیلم Doctor Strange 2 متوجه شدیم. با این حال، جالب است بدانید که کل داستان فیلم Avengers: Secret Wars عملا درباره همین موضوع است!

انتقام جویان 5 اگر از سری کمیک‌های سال ۲۰۱۶ Secret Wars الهام گرفته شده باشد، قطعا موضوع اصلی آن درباره رسوخ‌های متعدد و نابودی مولتی ورس خواهد بود. به همین ترتیب نیز ممکن است پایان فیلم Doctor Strange 2 به نحوی با انتقام جویان 6 در ارتباط بوده و رسوخ‌های متعددی رخ بدهند که در نهایت ما را به Secret Wars می‌رساند.

با این حساب، اعلام شدن تاریخ انتشار فیلم دکتر استرنج 3 بین دو فیلم انتقام جویان 5 و 6 کاملا منطقی به نظر می‌رسد، بخصوص اگر داستان این فیلم مستقیما به وقایع Secret Wars منجر شود؛ درست مثل نقشی که فیلم Ant-Man 2 در مرتبط کردن داستان با Avengers: Endgame داشت. همچنین اعلام شده که ظاهرا کارگردانی این اثر سینمایی را اسکات دریکسون (Scott Derrickson) بر عهده خواهد داشت؛ کسی که فیلم اول را هم کارگردانی کرده بود و اخیرا ایده‌های او برای Multiverse of Madness نیز منتشر شده‌اند که در برخی از آن‌ها، واندا دشمن استرنج نیست!

4 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا