1%
  • 10/10

مروری بر اخبار مارول؛ از جزئیات ساخت فیلم اسکارلت ویچ تا اکران فیلم مردان ایکس

بررسی موج جدید اخبار!!

مروری بر اخبار مارول؛ از جزئیات ساخت فیلم اسکارلت ویچ تا اکران فیلم مردان ایکس ۵۳ ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ساخت فیلم اسکارلت ویچ

یکی از افشاگران مشهور صنعت سینما در جدیدترین گزارش خود به جزئیات ساخت فیلم اسکارلت ویچ پرداخته و به‌روزرسانی جدیدی از بازه اکران فیلم مردان ایکس را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

از فیلم Avengers: Age of Ultron گرفته تا دنباله مولتی‌ورسی Doctor Strange 2، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) نزدیک به ده سال است که در دنیای سینمایی مارول ایفاگر نقش واندا ماکسیموف، ملقب به اسکارلت ویچ بوده است. با اینکه سکانس پایانی دکتر استرنج به کشته شدن واندا اشاره دارد اما تقریبا هیچکس مرگ او را قبول نکرده و قبول نخواهند کرد، چراکه معرفی جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول بدون داشتن واندا غیرمنطقی و غیرقابل قبول است. برای کسانی که نمی‌دانند، در کمیک‌ها واندا دختر مگنیتو، یکی از بزرگترین و قدرتمندترین جهش‌یافته‌ها است و در خط داستانی مجموعه کمیک فوق العاده محبوب House of M، ارتباط تنگاتنگی با آنها دارد.

شاید استودیو مارول سکوت اختیار کرده باشد، اما افشاگری قابل اعتماد به‌نام Cosmic Circus در گزارش غیررسمی جدیدی مدعی شده که پروسه ساخت فیلم اسکارلت ویچ همچنان ادامه دارد اما فعلا در مراحل ابتدایی است و اگر همه چیز خوب پیش بروند، پروسه فیلمبرداری از اواخر اواسط سال ۲۰۲۵ آغاز می‌شود. او همچنین تاکید داشته که سریال نه‌چندان مورد انتظار Agatha All Along نقش مهمی در راه اندازی داستان این فیلم خواهد داشت.

در ادامه گزارش این افشاگر مشخص شد که استودیو مارول قصد دارد بعد از اکران رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars، پای جهش‌یافته‌ها را به فرانچایز مولتی میلیاردی خود باز کند. متاسفانه اطلاعات بیشتری در دست نیست اما اگر شایعات حقیقت داشته باشند و داستان اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی در دو پارت به تصویر کشیده بشود، اکران فیلم مردان ایکس به اواخر سال ۲۰۲۷ یا اوایل سال ۲۰۲۸ موکول خواهد شد. Cosmic Circus همچنین مدعی شده که دلیل معرفی جهش‌یافته‌ها بعد از جنگ‌های مخفی در فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine توضیح داده خواهد شد. بنابراین خیلی زود به‌ سوالی مهم پاسخ داده خواهد شد.

همانطور که بارها و بارها اشاره کردیم، فعلا همه‌ چیز در حد شایعه است و استودیو مارول هنوز نسبت به هیچ چیزی واکنش نشان نداده است. بنابراین تا زمانی که خبری رسمی از سوی مارول منتشر شود، انتظارات خود را مدیریت کنید تا در آینده از تصمیمات اتخاذ شده ناامید نشوید. البته The Cosmic Circus افشاگر قابل اعتمادی است که قبلا صحت اکثر ادعاهایش ثابت شده اما بازهم بهتر است انتظارات خود را مدیریت کنیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

53 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments