ساخت فیلم Thunderbolts متوقف شد

در ادامه اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا

ساخت فیلم Thunderbolts

با ادامه پیدا کردن اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، استودیو مارول (Marvel Studios) و دیزنی (Disney) مجبور به تعطیل کردن تولید یکی دیگر از آثار فاز پنجم دنیای سینمایی مارول (MCU) شدند. طبق اخبار به دست آمده، ساخت فیلم Thunderbolts نیز متوقف شده است.

اعتصاب انجمن نویسندگان هالیوود تا به الان تاثیر بسیار زیادی روی آثار استودیو مارول و دنیای سینمایی مارول داشته است. تا به حال ساخت سریال‌های Daredevil: Born Again و Wonder Man و فیلم Blade متوقف شده، هر چند فیلم‌های Captain America: New World Order، Deadpool 3 و Fantastic Four فعلا بدون مشکل ادامه دارد.

حالا به تازگی رسانه ددلاین (Deadline) گزارش شده که ساخت فیلم Thunderbolts نیز متوقف شده است. تولید این اثر مورد انتظار فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در آتلانتا در جریان بود که اکنون به دلیل اعتصاب انجمن نویسندگان تعطیل شده و مشخص نیست که این وضعیت تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند.

اریک پیرسون (Eric Pearson)، نویسنده فیلم‌ Black Widow که نویسندگی فیلم Thunderbolts را نیز بر عهده دارد، در چند وقت اخیر به طور علنی از این اعتصاب در رسانه‌های اجتماعی حمایت کرده بود، بنابراین تصمیم برای توقف فیلمبرداری این اثر چندان تعجب‌برانگیز نیست و بسیاری انتظار توقف تولید آن را داشتند.

فیلم Thunderbolts توسط جیک شرایر (Jake Schrier)، یکی ار کارگردانان مطرح موزیک ویدئوها کارگردانی می‌شود. سباستین استن (Sebastian Stan) در نقش باکی بارنز (Bucky Barnes) ملقب به سرباز زمستان (Winter Soldier)، فلورنس پیو (Florence Pugh) در نقش یلنا بلووا (Yelena Belova)، وایت راسل (Wyatt Russel) در نقش جان واکر (John Walker) ملقب به یو.اس. ایجنت (U.S. Agent)، اولگا کوریلنکو (Olga Kurylenko) در نقش آنتونیا دریکوف (Antonia Dreykov) ملقب تسکمستر (Taskmater)، دیوید هاربر (David Harbour) در نقش الکسی شوستاکوف (Alexei Shostakov) ملقب به نگهبان سرخ (Red Guardian)، هانا جان کامن (Hana John-Kamen) در نقش آوا استار (Ava Starr) ملقب به گوست (Ghost) و جولیا لوئیس-دریفوس (Julia Louis-Dreyfus) در نقش کونتسا والنتینا آلگرا د فونتین (Contessa Valentina Allegra de Fontaine) و هریسون فورد (Harrison Ford)‌در نقش رئیس جمهور تادئوس راس (President Thaddeus Ross) از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین آیو ادبیری (Ayo Edebiri) و استیون ین (Steven Yeun) نیز در این فیلم حضور دارند، اما نقش آن‌ها به طور رسمی تائید نشده است.

2.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا