حضور پدرو پاسکال در دنیای سینمایی مارول تایید شد

انتخاب عجیبی که هیچکس انتظارش را نداشت!!

حضور پدرو پاسکال در دنیای سینمایی مارول تایید شد پارسا خلیلی ۸ ۲۶ آبان ۱۴۰۲ مارول
پدرو پاسکال در دنیای سینمایی مارول

در اقدامی غیرمنتظره، افشاگران و منابع خبری متعددی، حضور پدرو پاسکال در دنیای سینمایی مارول را تایید کردند.

از زمانی که قرارداد دیزنی با فاکس قرن بیستم نهایی شد و حق امتیاز شخصیت‌هایی نظیر چهار شگفت انگیز و مردان ایکس به استودیو مارول بازگشت، همه بی‌صبرانه منتظر بازگشت اولین خانواده مارول به پرده نقره‌ای بودند. خوشبختانه توسعه ریبوت چهار شگفت انگیز به کارگردانی مت شکمن (Matt Shakman) که چهار سال پیش در جریان همایش کمیک کان سن دیگو تایید شده بود، دوباره از سر گرفته شده و تنها معمایی که بی‌جواب باقی مانده، بازیگران نقش‌های اصلی بوده است، البته تا الان.

ساعاتی پیش افشاگران و منابع خبری متعددی اعلام کردند که آقای پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، ستاره سریال The Mandalorian و The Last of Us برای ایفای نقش رید ریچاردز در ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز با استودیو مارول وارد مذاکره شده است. این موضوع ابتدا توسط دنیل آر پی‌ کی (DanielRPK)، یکی از افشاگران معروف مطرح شد و به‌دنبال آن، ددلاین در گزارشی رسمی از نهایی شدن مذاکرات خبر داد. البته  لازم به ذکر است که استودیو مارول هنوز در مورد هیچ یک از این گزارش‌ها اظهار نظر نکرده است.

اگر در روزهای آتی قرارداد استودیو مارول با پدرو پاسکال نهایی شود، احتمال رونمایی از سایر بازیگران اولین فیلم فاز ششم دنیای سینمایی مارول بیشتر می‌شود. بدین ترتیب، سایر اعضای گروه می‌توانند تا قبل از پایان سال جاری به‌صورت رسمی معرفی شوند. در مورد اینکه چه کسی می‌تواند در ریبوت چهار شگفت ‌انگیز به پاسکال بپیوندد، از قبل از شروع اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) در ماه جولای، شایعات زیادی مطرح شده بود که بزرگترین آنها، حضور ونسا کربی (Vanessa Kirby)، ستاره قسمت جدید ماموریت غیرممکن در نقش سو استورم و جوزف کوین (Joseph Quinn) در نقش جانی استورم هستند. در مورد شخصیت بن گریم با نام مستعار ثینگ هنوز شایعه چندان مهمی وجود ندارد، اگرچه گفته شده که مارول به دنبال یک بازیگر یهودی است.

حالا باید صبر کرد و دید که آیا این ستاره بااستعداد به‌طور رسمی برای پیوستن به فیلم چهار شگفت انگیز با استودیو مارول قرارداد امضا می‌کند یا خیر. البته نهایی شدن قرارداد ممکن است کار استودیو مارول را سخت کند، زیرا پدرو پاسکال در حال حاضر سخت مشغول کار روی دنباله Gladiator 2 و فصل دوم سریال The Last of Us است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا