1%
  • 0/10

ویدیو جدید The Matrix 4 اطلاعات بیشتری را از داستان فاش می‌کند

این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد

ویدیو جدید The Matrix 4 اطلاعات بیشتری را از داستان فاش می‌کند ۰ ۲۷ آذر ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو وارنر ساعاتی قبل ویدیو جدید The Matrix 4 را در وب سایت یوتیوب قرار داد که جزئیات تازه‌ای را از قصه فاش می‌کند.

اگرچه نزدیک به دو دهه از اکران The Matrix Revolutions و اتمام ماجراجویی‌های نئو می‌گذرد، چهارمین قسمت ماتریکس ساخته شده و در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود. این اثر The Matrix Resurrections نام داشته و تیم بازیگری‌اش شامل چهره‌های آشنا و جدید می‌شود. از چهره‌های آشنا می‌توان کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری ان ماس (Carrie-Anne Moss)، جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett Smith) و لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) را نام برد. لیست بازیگران جدید هم یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، جیسکا هنویک (Jessica Henwick) و نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris) را در خود جای داده است.

نئو در انتهای The Matrix Revolutions به قول خود عمل کرد و مامور اسمیت را شکست داد. اینطور که به نظر می‌رسد، ماشین‌ها در ابتدا به وعده‌شان عمل کرده و انسان‌ها را آزاد کردند اما بار دیگر شبیه‌ ساز را راه‌اندازی کرده و از انسان‌ها به عنوان منبع انرژی خود استفاده می‌کنند. شبیه ساز جدید شهر سان فرانسیسکو را برای کاربرانش تداعی می‌کند. نئو هم بار دیگر به عنوان توماس اندرسون داخلش بوده و زندگی معمولی خود را می‌گذراند. او به جز چند رویای غیرقابل‌فهم چیزی از گذشته به یاد نمی‌آورد. هر چند، شرایط به همین منوال باقی نمانده و اضافه شدن مورفیوس به ماجرا همه چیز را تغییر می‌دهد؛ فردی که قرار است مانند گذشته قرص قرمز رنگ را به شخصیت اصلی پیشنهاد دهد.

وارنر ساعاتی قبل ویدیو جدید The Matrix 4 را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و ترکیبی از صحنه‌های فیلم و مصاحبه با بازیگران مختلف از جمله کیانو ریوز، پریانکا چوپرا جوناس (Priyanka Chopra Jonas)، نیل پاتریک هریس و کری ان ماس است. در گذشته متوجه شدیم نئو چه زندگی‌ای در شبیه‌ساز جدید دارد اما اطلاعاتی از زندگی ترینیتی در دسترس قرار نگرفت. با توجه به گفته‌های ماس، ترینیتی در شبیه‌ساز جدید تیفینی نام داشته و همسر و یک مادر است. او علاقه زیادی به موتور داشته و پس از گفتگو با توماس متوجه می‌شود یک جای زندگی‌اش می‌لنگد!

ویدیو جدید The Matrix 4 در ادامه جزئیات تازه‌ای را از نقش جسیکا هنویک فاش می‌کند. نقش او، باگز نام داشته و برخلاف نئو و ترینیتی از وقایع گذشته کاملا اطلاع دارد. او معتقد است نئو همچنان زنده بوده و به همین دلیل، با کمک افرادی مثل خودش یک گروه تشکیل داده تا ناجی را بیابد. در ضمن، بازیگران در صحبت‌های خود تاکید می‌کنند با یک بازسازی مواجه نیستیم و این اثر، داستانی کاملا جدید را در خود جای داده است.

جسیکا هنویک چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد استودیوهای وارنر و والت دیزنی در یک برهه زمانی به او پیشنهاد کردند برای حضور در The Matrix Resurrections و Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings تست بازیگری دهد. به دلیل محدودیت‌های زمانی، نمی‌توانست به هر دو استودیو رفته و تست بدهد. در نتیجه، باید یکی از آن‌ها انتخاب می‌کرد. هنویک انتخاب میان قسمت جدید ماتریکس و اقتباس سینمایی شانگ چی را به انتخاب قرص قرمز و آبی در فیلم سینمایی The Matrix تشبیه کرد.

در انتها، لازم به ذکر است  جدیدترین قسمت سری فیلم‌های ماتریکس در تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به صورت همزمان در سالن‌های سینما و سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments