1%
  • 0/10

چرا مردان ایکس در فصل دوم سریال What If حضور نداشتند؟

غیبت جهش‌یافته‌ها دلیلی منطقی دارد!!

چرا مردان ایکس در فصل دوم سریال What If حضور نداشتند؟ ۱۴ ۲۲ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
مردان ایکس

حضور نداشتن مردان ایکس در فصل دوم سریال What If کمی ناامیدکننده بود، اما طبق صحبت‌های اخیر نویسنده پروژه، غیبت آنها دلیلی کاملا منطقی دارد.

برایان اندروز (Bryan Andrews) و اشلی سی بردلی (A.C. Bradley)، خالقان اقتباس انیمیشنی What If در مصاحبه جدیدی که با وب‌سایت Comicbook.com داشتند، دلیل غیبت مردان ایکس و سایر جهش‌یافته‌های دنیای مارول در فصل دوم را توضیح دادند. به‌گفته اندروز، ایده استفاده از این گروه محبوب و نمادین از همان ابتدای تولید رد شده بود، چراکه استودیو مارول هنوز آنها را به دنیای لایو اکشن بازنگردانده است. اشلی سی بردلی، شورانر و نویسنده ارشد پروژه نیز خاطرنشان کرد که تاثیر خط زمانی دنیای سینمایی مارول و داستان فصل دوم از دیگر دلایلی بود که باعث شد نویسنده‌ها نتوانند سمت جهش‌یافته‌ها بروند.

برایان اندروز: ایده استفاده از مردان ایکس از همان ابتدای تولید رد شده بود، چون آنها هنوز مردان ایکس را در دنیای لایو اکشن به تصویر نکشیده‌اند. وقتی کوین فایگی به ما گفت که فعلا باید دور جهش‌یافته‌ها را خط بکشیم، ناراحت شدیم اما خوشبختانه از طرف دیگر توانستیم از شخصیت‌های دیگری مانند کاهوری یا کاپیتان کارتر استفاده کنیم.‌

اشلی سی بردلی: ما در پروسه تولید با محدودیت‌های زیادی روبرو بودیم که یکی از آنها تاثیر خط زمانی دنیای سینمایی مارول و داستان فصل دوم بود. به‌همین خاطر نتوانستیم از مردان ایکس یا حتی کاپیتان آمریکای سم ویلسون استفاده کنیم.

مردان ایکس چه زمانی به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌شوند؟ با توجه به برنامه‌هایی که استودیو مارول برای حماسه مولتی‌ورس دارد، ورود مردان ایکس قراره بیشتر از آنچه انتظار داشتیم طول بکشد. در حال حاضر اخراج شدن جاناتان میجرز (Jonathan Majors) و به‌تعویق افتادن Avengers 5 بزرگترین مشکلات پیش رو استودیو محسوب می‌شوند. بنابراین در بهترین حالت، جهش‌یافته‌ها می‌توانند در سال ۲۰۲۸ یا ۲۰۲۹ به این فرانچایز پانزده ساله قدم بگذارند.

فعلا تنها پروژه‌ای که جهش‌یافته‌ها در آن نقش پررنگی دارند، فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 است که برای اکران در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments