1%
  • 10/10

بازیگر فیلم باربی برای ایفای نقشی مرموز به فصل سوم سریال What If پیوست

شخصیتی اورجینال مثل کاهوری؟!

بازیگر فیلم باربی برای ایفای نقشی مرموز به فصل سوم سریال What If پیوست ۶ ۱۸ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بازیگر فیلم باربی

طبق تایید رسمی استودیو مارول، خانم آمریکا فررا (America Ferrera)، بازیگر فیلم باربی برای ایفای نقشی مرموز به صداپیشگان فصل سوم سریال What If پیوسته است.

آیا داستان‌های مولتی‌ورسی واچر به پایان رسیده است؟ خوشبختانه خیر، زیرا به‌دنبال اتمام پخش فصل دوم، استودیو مارول از اولین تیزر فصل سوم رونمایی کرد که در آن دو ابرسرباز محبوب دنیای مارول، یعنی سرباز زمستان سباستین استن (Sebastian Stan) و نگهبان سرخ دیوید هاربور (David Harbour) بنا به دلایلی نامشخص با یکدیگر همسفر شدند. همه‌چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه در یکی از ایست بازرسی‌ها هویت آنها توسط بیل فاستر (همکار سابق هنک پیم که در کمیک‌ها با نام مستعار Goliath شناخته می‌شود) و مامور پلیسی با نام رنجر مورالز فاش می‌شود.

طبق گزارشات تازه منتشر شده، رنجر مورالز یک شخصیت اورجینال مثل کاهوری است که هیچ گذشته‌ای در کمیک‌ها ندارد و صداپیشگی‌ آن به‌عهده آمریکا فررا، بازیگر فیلم باربی است. در حال حاضر اطلاعات چندان مهمی به بیرون درز نکرده، اما از آنجایی که فامیلی او مورالز است، بسیاری از طرفداران نسبت به ارتباط داشتنش با مایلز مورالز مشکوک شده‌اند. شایان ذکر است که آقای متیو چانسی (Matthew Chauncey)، نویسنده و تهیه‌کننده سریال به‌تازگی در مصاحبه با ComicBook.com، درباره این موضوع صحبت کرده است.

آمریکا فررا بازیگر و صداپیشه بی‌نظیری است. من بسیار خوشحالم که او در فصل سوم حضور دارد. می‌دانم به چه چیزی فکر می‌کنید اما نمی‌توانم تایید یا تکذیبش کنم. رنجر مورالز تقریبا شخصیتی اورجینال محسوب می‌شود، بنابراین دست نویسندگان در شکل دادن به گذشته او کاملا باز است.

از فصل سوم سریال What If چه می‌دانیم؟ همانطور که پیش‌تر اشاره شد، استودیو مارول هنوز درباره داستان یا شخصیت‌های آن صحبت نکرده، اما طبق برخی گزارش‌های رسمی، دو قسمت اتحاد سرباز زمستان و نگهبان سرخ (همین قسمتی که در تیزر دیدیم) و حمله سارتور به کره زمین (موجود غول‌پیکر آتشین از افسانه‌های نورس که ازگارد را نابود می‌کند) از فصل دوم به فصل سوم منتقل شدند. همچنین به‌عقیده افشاگران، در یکی از قسمت‌ها قراره شاهد برداشتی متفاوت از داستان مون نایت باشیم، چراکه کانشو، خدای ماه مصر قراره به‌جای مارک اسپکتر، چهره‌ای جدید را به‌عنوان جنگجوی خود برگزیند.

فصل سوم سریال به‌شدت مورد انتظار What If در حال حاضر تاریخ پخشی ندارد اما با توجه به وقفه دو ساله فصل اول و دوم، انتظار می‌رود اواسط سال ۲۰۲۵ از دیزنی پلاس پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments