تصاویر جدید WandaVision واندا و ویژن را در قاب سیاه و سفید زندگیشان نمایش می‌دهد

گذشته‌ی اسکارلت ویچ در جریان سریال مورد کندوکاو قرار می‌گیرد

تصاویر جدید WandaVision

استودیوی مارول با همکاری وب سایت Entertainment Weekly، تصاویر جدید WandaVision را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به دو دلیل بسیار حائز اهمیت است: دلیل اول اینکه بسیاری از شخصیت‌های محبوب سرانجام به پایان راه خود رسیده و شرایط برای رونمایی از چهره‌های جدید مهیا شده است؛ دلیل دوم و پایانی هم پخش سریال‌های ابرقهرمانی است. این آثار به شخصیت‌هایی می‌پردازد که طی سه فاز گذشته چندان مورد توجه نبوده‌اند. از همه مهم‌تر، آن‌ها از لحاظ داستانی ارتباط مستقیمی با فیلم‌های سینمایی داشته و طرفداران برای درک بهتر فیلم‌های آتی باید به تماشای اقتباس‌های تلویزیونی بنشینند. در حال حاضر سریال‌های مختلفی در دست ساخت قرار دارند که برای مثال می‌توان به WandaVision اشاره کرد.

WandaVision پس از Avengers: Endgame روایت می‌شود. اسکارلت ویچ سرانجام به آرزوی خود رسیده و در کنار ویژن روزهای آرامی را پشت سر می‌گذارد. آن‌ها که از زندگی ابرقهرمانی خود فاصله گرفته‌اند، قدرت‌های فراطبیعی‌شان را پنهان کرده و به عنوان یک زوج معمولی در شهر وست‌ویو ساکن هستند. ببه لطف اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بودند، می‌دانیم زندگی رویایی واندا ماکسیموف و ویژن دوام چندانی ندارد؛ زیرا اتفاقاتی رخ می‌دهد که ماهیت همه چیز را زیر سوال می‌برد. به خصوص اینکه ویژن در جریان Avengers: Infinity War جان خود را از دست داده بود اما اکنون زنده است.

وب سایت Entertainment Weekly اخیرا تصاویر جدید WandaVision را روی خروجی خود قرار داده است. تعداد این عکس‌ها به رقم ۶ رسیده و شخصیت‌های اصلی را در شرایط مختلف نشان می‌دهند. احتمالا عکسی که حاملگی واندا ماکسیمف را نشان می‌دهد، مهم‌ترین باشد؛ زیرا ویژن یک اندروید بوده و نمی‌تواند بچه‌دار شود. نکته‌ی جالب ماجرا اینجا است که مشابه چنین اتفاقی در کمیک بوک‌ها رخ داده بود؛ مدتی پس از مرگ ویژن، او دو قلوهای خود را به دنیا می‌آورد اما انتقامجویان متوجه می‌شوند حاملگی و تولد بچه‌ها نتیجه‌ی اختلالات ذهنی واندا بوده‌اند. آن‌ها خاطرات مربوط به کودکان را از ذهن واندا پاک می‌کنند اما یادآوریشان باعث رقم خوردن اتفاقات ناگواری می‌شود.

طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، WandaVision را می‌توان ترکیبی از فیلم‌های ابرقهرمانی مارول و سریال‌های سیتکام دانست؛ موضوعی که به خوبی در تریلر منتشر شده خودنمایی می‌کند. مارول برای دستیابی به چنین حس و حالی در اثر جدیدش، از مخاطبان واقعی در پشت صحنه استفاده کرده تا به لحظات طنز بخندند. الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پال بتانی (Paul Bettany) در ابتدا نسبت به حضور مخاطبان واقعی در پشت صحنه دیدگاه خوبی نداشتند؛ زیرا میزان اضطرابشان را افزایش داده بود اما به مرور زمان نظرشان کاملا تغییر کرده و از نقش‌آفرینی در چنین شرایطی کاملا احساس رضایت می‌کردند.

مطلب اخیر Entertainment Weekly تنها شامل تصاویر نشده و گفتگوهایی را هم با هنرپیشه‌های اصلی سریال در بر می‌گیرد. الیزابت اولسن در بخشی از صحبت‌های خود از استودیوی مارول برای نقش اسکارلت ویچ تشکر کرد. او در ادامه گفت محصول مشترک مارول و دیزنی پلاس نه تنها گذشته‌ی واندا ماکسیموف را مورد کندوکاو قرار می‌دهد، بلکه نهایت قدرت‌هایش را به تصویر می‌کشد. کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر مارول قبلا این شخصیت را قدرتمندترین کاراکتر دنیای سینمایی خوانده بود.

در پایان، لازم به ذکر است WandaVision در تاریخ نامشخصی از دسامبر (مصادف با ۱۱ آذر الی ۱۱ دی) پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا