غیاب بازی Spider-Man 2 در D23 سبب حمله طرفداران به توسعه دهندگان شد!

آیا سونی می‌تواند دل طرفداران عصبانی را به دست آورد؟!

غیاب بازی Spider-Man 2 در D23 سبب حمله طرفداران به توسعه دهندگان شد! نیما خدارحمی ۳ ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Spider-Man 2 در D23

بازی Spider-Man 2 در D23 جایی نداشت و نه تنها سبب ناراحتی کاربران، بلکه موجب عصبانیت آن‌ها و یورش به توسعه دهندگان در شبکه‌های اجتماعی شد. به گفته بسیاری سونی برنامه‌هایی ویژه برای این بازی داشته و باید D23 را به فراموشی سپرد!

روز گذشته روزی خوب برای طرفداران مرد عنکبوتی و پیتر پارکر (Peter Parker) نبود. در حالی که انتظار می‌رفت روز گذشته در مراسم Disney and Marvel Games Showcase به نسخه دوم سری بازی انحصاری Spider-Man که قرار است برای پلی استیشن ۵ انتشار یابد پرداخته شود، طرفداران با چهره‌های نا امید با این مراسم خداحافظی کرده و موفق به کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی Spider-Man 2 نشدند. این اتفاق در حالی که برخی طرفداران را صرفا ناراحت کرده بود، سبب عصبانیت بسیاری دیگر از طرفداران شد و آن‌ها تلاش کردند عصبانیت خود را در شبکه‌های اجتماعی بروز داده و به گوش توسعه دهندگان برسانند.

مدتی کوتاه پس از پایان رویداد Marvel Games در مراسم D23، طرفداران به شبکه اجتماعی توییتر هجوم آورده و نا امیدی خود را به شیوه‌های مختلف بروز دادند. ناگفته نماند که به عقیده بسیاری، ما شاهد انتشار اطلاعات بیشتر درباره بازی Marvel’s Spider-Man 2 در مراسم بعدی پلی استیشن خواهیم بود و نبود این بازی در رویداد Marvel Games توجیه شده است، با این حال این خبر سبب التیام طرفداران نشد و این افراد به نمایش در نیاوردن این بازی در D23 را غیر منطقی و نا امید کننده دانستند.

اما نکته‌ای که بیشتر سبب عصبانیت کاربران شد، نمایش دادن بازی Marvel’ Spider-Man 2 برای لحظاتی کوتاه در ویدیو آغازین مراسم بود و این ویدیو طرفداران را به این رساند که آن‌ها شاهد انتشار اطلاعاتی درباره این بازی طی مراسم Marvel Games خواهند بود. پس از آن ما شاهد مراسمی حدودا ۲۰ دقیقه‌ای از Marvel Games بودیم و هیچگونه اطلاعات جدید و مفیدی از این بازی به انتشار نرسید و طرفداران از نمایش دادن این بازی در ویدیو ابتدایی مراسم به شدت متعجب و عصبانی شدند!

طبق آخرین اطلاعات انتشار یافته، بازی Marvel’s Spider-Man 2 طی تاریخی نا مشخص در سال ۲۰۲۳ برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد و اگر سونی طی هفته‌های آینده تصمیم بر برگزاری مراسمی جدید بگیرد، باید انتظار رونمایی از اطلاعات جدید این بازی را داشته باشیم. در ادامه نگاهی به برخی توییت‌های طرفداران عصبانی این بازی خواهیم داشت.

نسخه کپی احمقانه ماریو کارت گمشو برو. بازی Spider-Man 2 کجاست؟

اگر من ویدیویی از Spider-Man 2 یا Wolverine‌ نبینم، گریه می‌کنم.

اگر تریلر جدیدی از دنباله Star Was Jedi Fallen Order یا بازی Spider-Man 2 منتشر نشود، من این مراسم را نمی‌خواهم.

تریلری از بازی Spider-Man 2 منتشر کنید یا مرا بکشید‍!

خیلی مسخره است که بازی Spider-Man 2 در ویدیو آغازین مراسم دیده شود و خبری از معرفی بیشتر آن در مراسم نباشید!

من واقعا عصبانی هستم. واقعا انتظار داشتم اطلاعاتی از Spider-Man 2 منتشر شود، ولی هیچ چیز از آن دستگیر ما نشد.

ما شک نداریم که سونی برنامه‌های ویژه‌ای برای این بازی مورد انتظار داشته و با قاطعیت اعلام می‌کنیم که آن‌ها این بازی را فراموش نکرده‌اند، با این حال طرفداران بسیار ناراحت و نا امید بوده و انتظار حضور بازی Spider-Man 2 در D23 را داشتند! نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید سونی و مارول باید اطلاعاتی در این باره منتشر می‌کردند یا سپردن این بازی به طور کامل به سونی روشی درست‌تر است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا