مدت پخش سریال Secret Invasion مشخص شد

بزرگ‌تر و طولانی‌تر از سریال‌های پیشین

مدت پخش سریال Secret Invasion مشخص شد پارسا خلیلی ۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ تلویزیون
مدت پخش سریال Secret Invasion

اینطور که به‌نظر می‌رسد اقتباس لایو اکشن تهاجم مخفی پتانسیل کافی برای جان بخشیدن به یکی از مهمترین رویدادهای کمیکی مارول را خواهد داشت، چراکه اخیرا یکی از بزرگترین نشریه‌ها مدت پخش سریال Secret Invasion را شش قسمت یک ساعته گزارش کرده است.

تا اینجای کار دقیقا ۲۰۸ روز از پخش فیلم ویژه The Guardians of The Galaxy Holiday Special و ۲۵۱ روز از پخش سریال She-Hulk: Attorney at Law می‌گذرد. پس نیازی به گفتن نیست که طرفداران دنیای سینمایی مارول چقدر برای پروژه‌های دیزنی پلاس آماده هستند. اما تماشای هر قسمت اقتباس معمایی جاسوسی تهاجم مخفی چقدر طول خواهد کشید؟

طبق گزارش رسمی Empire، مدت پخش سریال Secret Invasion به‌طور میانگین شش قسمت یک ساعته خواهد بود. با این حال هیچ تضمینی وجود ندارد که هر قسمت سریال دقیق یک ساعت باشد، چراکه طولانی‌ترین قسمت‌های پروژه‌های سریالی دنیای سینمایی مارول تاکنون چیزی حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه بودند.

در ادامه می‌توانید مدت پخش تمامی سریال‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را مشاهده کنید.

  • سریال WandaVision (میانگین هر قسمت ۴۰ دقیقه)
  • سریال The Falcon and The Winter Soldier (میانگین هر قسمت ۵۵ دقیقه)
  • سریال Loki (میانگین هر قسمت ۵۰ دقیقه)
  • سریال Hawkeye (میانگین هر قسمت ۵۰ دقیقه)
  • سریال Moon Knight (میانگین هر قسمت ۵۱ دقیقه)
  • سریال Ms. Marvel (میانگین هر قسمت ۴۸ دقیقه)
  • سریال She-Hulk (میانگین هر قسمت ۳۴ دقیقه)

در حالی که مدت زمان شش ساعته برای این سریال اعلام شده، شایان ذکر است که طول قسمت همیشه کیفیت آن را تعیین نمی‌کند. برای مثال سریال The Mandalorian دارای قسمت‌های یک ساعته بود، اما اغلب قسمت‌های کوتاه‌تری را در صورت لزوم برای استفاده کامل از بودجه گسترده‌اش ارائه می‌کرد. اگرچه ممکن است Secret Invasion به بودجه‌ای مشابه ماجراجویی‌های MCU در مقیاس بزرگتر نیاز نداشته باشد، زیرا می‌تواند به‌طور بالقوه قسمت‌های نسبتا کاملی را ارائه دهد و درنتیجه هوس طرفداران را برای محتوای مارولی بیشتر برآورده کند.

در کل چیزی که برای موفقیت یک پروژه اهمیت بالایی دارد، طول آن نیست، بلکه داستان باکیفیت و شخصیت پردازی‌ پخته پروتاگونیست‌ها و آنتگونیست‌هایش است. بنابراین چه ده دقیقه، چه بیست و چه پنجاه دقیقه، هیچ فرقی نمی‌کند. اگر مارول بتواند از پتانسیل و استعداد بازیگران نهایت استفاده را ببرد و به‌قدر کافی برای تکمیل کردن جلوه‌های ویژه زمان بگذارد، همه چیز سر جای خود قرار می‌گیرد.

سریال مورد انتظار Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن سال جاری (۳۱ خرداد ماه) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا