ابرشرور فیلم The Marvels ارتباطی پنهان با گروه چهار شگفت انگیز دارد

ارتباطی که ریشه کمیکی دارد

ابرشرور فیلم The Marvels ارتباطی پنهان با گروه چهار شگفت انگیز دارد پارسا خلیلی ۱۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
ابرشرور فیلم The Marvels

اینطور که پیداست، ابرشرور فیلم The Marvels ارتباطی پنهان با گروه چهار شگفت انگیز دارد که می‌تواند تاثیری شگرف در آینده دنیای سینمایی مارول داشته باشد.

دنباله کیهانی The Marvels جدیدترین اثر سینمایی استودیو مارول است که قرار است با اکران در ماه نوامبر، دفتر فاز پنجم دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۲۳ را بسته و ضمن گسترش حماسه مولتی‌ورس، داستان فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars را راه اندازی کند. براساس آنچه تا امروز منتشر شده‌، در این فیلم سه شخصیت کارول دنورز با بازی بری لارسون (Brie Larson)، مونیکا رمبو با بازی تیونا پریس (Teyonah Parris) و کامالا خان با بازی ایمان ولانی (Iman Vellani) باید درکنار پیدا کردن راه حلی برای مشکل درهم تنیدگی قدرت‌های خود، با تهدید کیهانی جدیدی روبرو شوند که قصد دارد تمامی سیارات دارای حیات را نابود کند.

تا اینجای کار، جزئیات زیادی درباره ابرشرور فیلم The Marvels در دست نبوده است. تنها چیزی که می‌دانیم این است که زاوه اشتون (Zawe Ashton)، نامزد بازیگر لوکی، نقش این شخصیت را بازی خواهد کرد و طبق تریلرهای منتشر شده، او از سلاح‌های کری مثل دومین النگوی کامالا و پتکی مشابه پتک رونان (ابرشرور اولین فیلم نگهبانان کهکشان) استفاده می‌کند. با این حال، چیزی که هیچکس تا به‌ حال متوجهش نشده، این است که او در کمیک‌ها ارتباطی پنهان با گروه چهار شگفت انگیز دارد. شخصیت مورد بحث کسی نیست جز موج سوار نقره‌ای (Silver Surfer) که یکی از شخصیت‌های قدیمی کمیک‌ها است و اغلب در خطوط داستانی چهار شگفت ‌انگیز دیده شده است.

در اصل، موج سوار نقره‌ای قبل از تبدیل شدن به یک ابرقهرمان، آنتاگونیست اصلی اولین خانواده مارول بوده است. حالا جالب اینجاست که او ارتباطی مبهم اما مهم با شخصیت داربن (Dar-Benn) دارد که ممکن است در تاثیری شگرف در آینده دنیای سینمایی مارول داشته باشد. در کمیک‌ها، داربن یک ژنرال کری بود که به‌منظور سرنگونی رهبر سیاره خود، در کنار ائل دان (Ael-Dan) و دیگر جنگجویان کری کار می‌کرد. برای انجام این کار، داربن و ائل دان قصد ترور کردن رهبر خود را داشتند، به‌همین جهت نسخه اندرویدی موج سوار نقره‌ای را ساختند. قدرت غیرقابل تصور او باعث شد تا رهبر کری‌ها به پای اسکرول‌ها بیفتد و با کمک توانایی تغییر چهره آنها، مرگ خود را جعل کند. داربن سپس برای مدت کوتاهی به‌عنوان امپراتور مشترک کری در کنار ائل دان انتخاب شد. همانطورکه مشاهده می‌کنید، از طریق این ارتباط کمیکی، ماجراجویی جدید کاپیتان مارول می‌تواند به بهترین شکل ممکن حضور موج‌ سوار نقره‌ای در دنیای سینمایی مارول را راه اندازی کند.

دنباله کیهانی The Marvels در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا