برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

از لوگوی جدید و تاریخ انتشار سریال دردویل و آیرون هارت رونمایی شد

به‌همراه تیزری پشت درب‌های بسته!!

از لوگوی جدید و تاریخ انتشار سریال دردویل و آیرون هارت رونمایی شد ۴۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
تاریخ انتشار سریال دردویل

به‌دنبال مشخص شدن عنوان نهایی اسپین آف وانداویژن، استودیو مارول با برگزاری پنلی اختصاصی در رویداد Disney Upfront 2024، از لوگوی جدید و تاریخ انتشار سریال دردویل و آیرون هارت رونمایی کرده است.

مجموعه تلویزیونی به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again که دو سال پیش در همایش کمیک کان سن دیگو معرفی شد، ادامه دهنده فرانچایز مدافعان نتفلیکس است و ضمن بازگرداندن شیطان هلزکیچن چارلی کاکس (Charlie Cox) و کینگ پین وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio)، روایت‌گر داستانی اکشن و نفس‌گیر در سطح‌های خیابان‌های دنیای سینمایی مارول است. از زمان معرفی، پروسه تولید سریال بارها دستخوش تغییرات غیرمنتظره‌ای شده که بزرگترین آنها اخراج شدن نویسنده‌های قبلی، بازنویسی بخش عظیمی از فیلمنامه و از همه مهمتر عوض کردن ماهیت سریال از یک سافت ریبوت به فصل چهارم سریال اصلی است.

به‌خاطر اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران، تاریخ انتشار سریال تا مدت نامعلومی به تعویق افتاده و علامت سوال بزرگی در ذهن طرفداران بوجود آورده بود. خوشبختانه دیگر انتظارها به پایان رسیده، چراکه استودیو مارول به‌تازگی در رویداد Disney Upfront 2024 از لوگوی جدید و تاریخ انتشار سریال دردویل پرده برداشته است. طبق تایید رسمی مارول، پخش ۹ قسمت ابتدایی سریال به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again از ماه مارچ سال آینده (بین ۱۱ اسفند ۱۴۰۳ تا ۹ فروردین ۱۴۰۴) آغاز خواهد شد. جالب است بدانید که سریال Ironheart نیز برای پخش در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

مارول سپس تیزری اختصاصی از هر دو سریال را پشت درب‌های بسته برای شرکت‌کنندگان به نمایش گذاشته که خلاصه آنها به شرح زیر است:

توصیف تیزر سریال Daredevil: Born Again

طبق توصیف شرکت‌کنندگان، تیزر با صحنه‌هایی خونین آغاز شده و مت مورداک را با لباس نمادین دردویل نشان می‌دهد. سپس صدای مت مورداک شنیده می‌شود که می‌گوید: تمام سیستم نیویورک بر علیه ما شده است. سپس بخشی از داستان روایت شده و در پایان تیرز شخصی مرموز از مت مورداک می‌پرسد: تو چجور وکیلی هستی؟ در همون زمان موقعی که مت مورداک عینک قرمز شکسته‌اش را روی صورتش می‌گذارد، با لبخند می‌گوید: من وکیل خیلی خوبی هستم.

توصیف تیزر سریال Ironheart

طبق توصیف شرکت‌کنندگان تیزر آیرون هارت بیشتر شبیه به یک مونتاژ کوتاه از سرهم کردن زره آهنی ریری ویلیامز بود. درست مثل کمیک‌ها، ریری برای تکمیل زره چندین قطعه از محوطه دانشگاه MIT را می‌دزدد و درنهایت به‌خاطر این کار از دانشگاه اخراج می‌شود. در انتهای تیزر هم چندین صحنه نفس‌گیر از نسخه نهایی زره آهنی ریزی نمایش داده می‌شود.

چه زمانی تیزرهای دردویل و آیرون هارت به‌صورت عمومی منتشر می‌شوند؟ در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در این رابطه در دست نیست، اما اگر استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال جاری حضور داشته باشد، ممکن است تیزرهای دردویل و آیرون هارت با عموم به اشتراک گذاشته شود.

سریال‌های به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again و Ironheart سال آینده راهی دیزنی پلاس خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

47 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments